“Smaczny obiad w ogrodzie przy wałach wiślanych”

Restauracja Srebrna Góra
Nr 772 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 2 września 2019

W pogoni za nowościami gastronomicznymi czasem pomijamy miejsca, które wydawałoby się są niemal od zawsze. Restauracja Srebrna Góra to lokal, o którym wiele razy słyszałem ale zazwyczaj w kontekście czyjegoś ślubu, chrzcin czy też imprezy firmowej. Na niedzielny rodzinny obiad szukałem ostatnio miejsca, w którym mogę zjeść w ogrodzie i które mieści się na atrakcyjnych obrzeżach Krakowa. W związku z powyższym zawitałem do Srebrnej Góry, która moim zdaniem w pełni spełnia warunek. Aż dziwne jak mało jest tego typu restauracji. Menu raczej tradycyjne - kuchnia Polska. Potrawy bardzo smaczne. Sprawna i miła obsługa. Warto czasem sprawdzić i te restauracje, które skutecznie utrzymują się na tym niełatwym rynku od wielu, wielu lat.

Dziękujemy, SKrakowski

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracaliśmy z Kryspinowa. Miejsce trzyma poziom z dawnych lat. Zupa pomidorowa przeciętna, za to dania główne bardzo dobre. Dzieci zjadły frytki z kotletem, żona sałatkę, ja polędwiczki z plackami i warzywami. Ceny nie są wysokie. Polecam

Dziękujemy, 267marcy_z
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja od wielu lat w cudownym miejscu tuż pod klasztorem Kamedułów i przy szlaku rowerowym do Tyńca i Kryspinowa .Zawsze zatrzymujemy się tu na małe co nieco .Po zmianie właściciela oraz remoncie nastąpiło wiele fajnych zmian .Bardzo cieszymy się z tego ponieważ to bardzo fajne miejsce na obiad rodzinny jaki i codzienny lunch czy przystanek rowerowy .Na razie próbowaliśmy pstrąga orać żeberka .Byly bardzo smaczne !Do tego zmieniła się karta win i jest bardzo Ok .Zarówno różowe z winnicy srebrna góra jak i czerwone francuskie saugvinion były bardzo dobrym uzupełnieniem tego smacznego posiłku .Pani ktora nas obsługiwała bylła bardzo miła i troskliwa .Polecamy !!!! Na pewno wrócimy !

Dziękujemy, mirodelaluz
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Elegancki wystrój, obsługa na bardzo wysokim poziomie,jedzenie smaczne. Bardzo smakował nam żurek, pierogi z mięsem widać, że domowej roboty, delikatne ciasto i smaczny farsz. Jedyne ale to średnie placki ziemniaczane - trochę mała porcja, niewiele gulaszu, placki jakies takie malo chrupiące . Niemniej jednak wrażenia bardzo dobre.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 29 marca 2019

Piękna, klimatyczna restauracja, od wejścia czuć przytulną atmosferę. Szeroki wybór dań kuchni polskiej. W nowej karcie ciekawe pozycje, również bezmięsne. Bardzo chwaliliśmy sobie pyszną sałatkę z pieczonymi warzywami i serem oraz żeberka. Fantastyczna, domowa zupa kalafiorowa. Obsługa kompetentna, nienarzucająca się. Polecamy zarówno na spokojny wieczór we dwoje jak i na obiad z rodziną :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Paulina P

Restauracja Srebrna Góra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Srebrna Góra? Podziel się wrażeniami!