“Szkoda Rynku!”
Dominium Pizzeria — recenzja

Dominium Pizzeria
Nr 1 211 wśród 1 872 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Gdzie zjeść coś dobrego na Rynku w Krakowie? Nie w Dominium...
Zwykle wybieramy zupełnie inne restauracje, ale tym razem nie mieliśmy czasu na czekanie, aż zwolni sie stolik w ogródku Da Pietro. No i to był błąd.
Na zakąskę takie małe chlebki. Pieką je chyba raz w tygodniu, a to był już czwartek. Można swobodnie wybić oko, takie twarde i suche.
Sałatka grecka pływała w dziwnym "sosie", a może to tylko nieswieże pomidory puściły wodę.
Cola ciepła.
Pizza, zwykla Margarita, całkiem ok, w promocji dla rodzin za 1 zł. Super. Choć szkoda, że rodzinna restauracja nie ma przewijaka w toalecie.
Ale hitem, po którym podziękowałam za cześć dalszą, była zupa cebulowa: zimna breja w kolorze wody po myciu podłogi. Bez smaku. Choć to może plus...
Dominium miała nam dać smak wloskiego domu. Bez komentarza.
Być może mają dobrą pizzę, bo to głównie pizzeria, ale po tej zupie i sałatce, naprawdę nie mieliśmy ochoty na więcej.
Dziękuję.

Dziękujemy, Nina H

Zrecenzowano 18 czerwca 2016

Jakość pizzy - typowo polska, przeciętna. Jakość obsługi: przeciętna. Wystrój: przeciętny. Klimat: dobry. Stosunek jakości do ceny: bardzo dobry. Warto, ale jeśli nie macie innych opcji w zanadrzu.

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 30 stycznia 2015

Bardzo smacznie, świeżo i przyjemnie. Polecam każdemu zwolennikowi dobrej pizzy :) Między zwiedzaniem i spacerowaniem zawsze dobrze coś zjeść, tym bardziej że smacznie i w miłej atmosferze.

Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 23 czerwca 2014

Dominium to przyjemne miejsce. Pizza dobra, ale bez szału.
Obsługa miła. Na zamówienie trzeba długo czekać. Wystrój wnętrza nie robi wrażenia.
Raczej nie odwiedzę ponownie tego miejsca.

• Atmosfera
Dziękujemy, Oliwia W
Zrecenzowano 25 lipca 2012

Polecam szczególnie Dominium w Krokusie. Zawsze biorę taką samą pizzę Dominium. Nie żałują składników, obsługa jest uprzejma, a pizza bardzo dobra:) Polecam

1  Dziękujemy, NataliaWu

Dominium Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dominium Pizzeria? Podziel się wrażeniami!