“Jestem pod wrażeniem!”
Oregano, Pizzeria — recenzja

Oregano, Pizzeria
Nr 398 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska
Zrecenzowano 8 września 2019

Kraków, nie centrum miasta, nowocześnie ale bez zadęcia, za to smaki - palce lizać!
Mało typowa cebulowa b. dobra, a stek z polędwicy na boczniakach w sosie porto znakomity! Czyli zaskoczenie

Dziękujemy, krzysztofbrz

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Nadal uważam tę restaurację za fajne miejsce. Jest godna polecenia. Smaczne dania mięsne i zupy, ale jednak najlepsza jest pizza. Codziennie dostępne również zestawy obiadowe. Sporo miejsca, miła obsługa, ceny przystępne. Polecam. Restauracja mieści się w kompleksie Vanilla Apart Hotel.

Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się tam z rodziną już dwukrotnie. Bardzo dobre, doskonale doprawione jedzenie. Smaczna zupa rybna. Wspaniałe espresso. Przyjemny ogródek. Niestety w środku jak jest więcej ludzi jest dość głośno. Ale ogólne wrażenie dobre. Świetne miejsce na niezobowiązujący rodzinny obiad. Polecam.

Dziękujemy, mieszko72
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przytulny, miłe Panie kelnerki, pizza przeciętna. Niestety z koleżanką byłyśmy świadkami nieprzyjemnej sytuacji z udziałem właściciela/managera, który w bardzo prostacki sposób odnosił się do personelu - w obecności gości krzyczał na Panie kelnerki...

Dziękujemy, Yinweijia
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita pizza. Śniadania także przepyszne. Polska młoda, czynna i przesympatyczna. Polecam bardzo.

Dziękujemy, mrstatler

Oregano, Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Oregano, Pizzeria? Podziel się wrażeniami!