Zrecenzowano: 9 września 2019

Nie mam żadnych zastrzeżeń. W hotelu pracuje miła i profesjonalna obsługa, elegancki pokój, czysta łazienka, wygodne łóżko i pyszne śniadanie. Do tego świetna lokalizacja. Hotel na pewno zasłużył sobie na 4 gwiazdki.

Dziękujemy, dominikr447
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Q_Hotel_Plus_Krakow, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KrakówOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowny Panie

Dziękuję za pozostawienie opinii po pobycie w Q Hotel Plus Kraków.

Cieszy nas brak zastrzeżeń co do czystości pokoju i jakości śniadań oraz docenienie profesjonalizmu Zespołu.

Zapraszamy do ponownego skorzystania z usług Q Hotel Plus Kraków.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Spędziłam w w Hotelu jeden dzień , ale byłam zaskoczona bardzo miłą obsługą, bogatym wyborem na śniadanie i bardzo smaczną ofertą w restauracji hotelowej. pokój też spełnił moje oczekiwania jeśli chodzi o jego standard. Lokalizacja też mi się podobała, bo było blisko Wawelu. ważne dla mnie było również miejsce parkingowe , które hotel udostępnił .

Dziękujemy, hempolinska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Q_Hotel_Plus_Krakow, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KrakówOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Pani

dziękujemy za wybór Q Hotel Plus Kraków oraz za czas poświęcony na spisanie wrażeń po pobycie.

Cieszymy się, że zarówno pokój, jak i usługi gastronomiczne oraz jakość obsługi sprawiły, ze zalicza Pani wyjazd do udanych.

Zapraszamy do ponownego skorzystania z Q Hotel Plus Kraków w najbliższej przyszłości!

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pokój inwalidzki z kotarą foliowa pod prysznicem nie polecam... woda spod prysznica zalewa całą łazienkę i … futrynę (spuchnięta już od takich akcji) i trzeba ratować się ręcznikiem na podłodze żeby pokoju nie zalać... nie polecam. jak rezerwujecie pokój to obowiązkowo z kabiną prysznicową.. ostatni raz..

Wskazówka dotycząca pokoi: nie 108....
Dziękujemy, pynariniarz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Q_Hotel_Plus_Krakow, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KrakówOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Szanowni Państwo

dziękujemy za konstruktywny komentarz pozostawiony po pobycie w Q Hotel Plus Kraków.

Cieszymy się, że zarówno lokalizacja jak i śniadania przypadły Państwu do gustu.
Przykro nam, że woda, która przedostała się spod prysznica na łazienkę wpłynęła na komfort Państwa pobytu. Futryny są w trakcie renowacji i podczas kolejnego pobytu z pewnością będą Państwo widzieć różnicę.

Zapraszamy do ponownych odwiedzin wkrótce!

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Super lokalizacja, pokoj z widokiem na Wawel I Wisle. Wysmienite sniadania I drinki. Najlepsze lokalizacji z szybkiego dostepny do Centrum Kongresowego. Polecam nie tylko na wyjazdu biznesowe do Krakow , ale rowniez turystyczne. Latwy dostepny na Wawel I Kazimierz.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z widok ie na Wawel I Wisle.
Dziękujemy, Kris K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Q_Hotel_Plus_Krakow, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KrakówOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Szanowni Państwo

dziękujemy za pozostawienie opinii po Państwa niedawnym pobycie w Q Hotel Plus Kraków.

Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i jesteśmy godni polecenia nie tylko dla gości biznesowych ale również indywidualnych. Cieszymy się, że smakowały Państwu śniadania!

Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Pyszne śniadanie- bardzo różnorodne, miła obsługa i czyste przestronne pokoje. Również jako kontrahent firma profesjonalnie zrealizowała ofertę, sprawnie bez żadnych zarzutów.
Hotel zlokalizowany jest w miejscu dobrze skomunikowanym,
Polecam

Dziękujemy, Fearless49196140843
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Q_Hotel_Plus_Krakow, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KrakówOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Szanowni Państwo

dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii oraz za polecenie Q Hotel Plus Kraków.

Dziękujemy zwłaszcza za uwagę na temat śniadania, które w ostatnim czasie we współpracy z dietetykiem przeszło metamorfozę - cieszy nas, że różnorodność produktów zauważana jest przez naszych Gości.

Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli gościć Państwa ponownie.