Kraków

“Pysznie”
Bistro 11 Food & Wine — recenzja

Bistro 11 Food & Wine
Nr 116 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opis: B11 zostało stworzone z pasji do jedzenia i sympatii do ludzi. W młodym, pełnym energii zespole dbamy o najdrobnieszy szczegół. Chcemy aby czuli się Państwo dopieszczeni zarówno pod wzgędem kulinarnym jak i estetycznym. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy układają dla Państwa oryginalne menu sezonowe. Zwracamy ogromną uwagę na jakość i pochodzenie produktów, z których przyrządzane są potrawy. Lokalni dostawcy zapewniają swieże i pełnowartościowe warzywa, owoce, mięso oraz ryby.
Zrecenzowano 15 września 2019

ISTRZOWSKI LOKAL NA UBOCZU. Kto by pomyślał, że na Rakowickiej można tak dobrze zjeść? Jak następnym razem będziecie przechodzić koło takiej bramy, jak na zdjeciu, to koniecznie idźcie dziedzińcem do końca i wstąpcie do Bistro 11. Warto! Świeże i pyszne jedzenie, super obsługa, która chętnie doradzi i całkiem miły wystrój. Polceam!

Dziękujemy, Kinga B

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przerost formy nad treścią niestety. Oba dania podane nie gorące ale letnie. :( Buraczków zdecydowanie za dużo jak na malutkie udo z kaczki. Mi zupełnie nie smakowały taka troszkę mamałyga. "Chips" warzywny przypalony.. Ryba dobra choć malutka znów niestety nie rekompensującym głodu dodatkiem sosu w którym sobie pływała. Cztery małe kopytka do udka to malutko. Reszta dodatków jak dla mnie przeciętna. Cena może niewygórowana ale spodziewałem się lepszej dbałości o szczegóły dań i o gości. W kibelku zapchana umywalka dopełniła dzieła mojemu zawiedzeniu. Wyszliśmy nieusatysfakcjonowani i głodni. Plusem jest fajne miejsce na uboczu.

Dziękujemy, Emil P
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tam przypadkiem, bo nie oszukujmy się adres Rakowicka jest „trochę trudny”. Myślę, że bardziej znany pracownikom pobliskich firm. Ale było warto. Sympatyczny, niezobowiązujący design wnętrza. „Odkryciem roku” jest burger podawany z sosem chrzanowym. Doswiadczylem go 2 razy. Ta sama jakosc mięsa dobrze świadczy o lokalu. Nie wiem jak z resztą karty, oprócz smacznego chłodnika, nic więcej nie jadłem, ale zapowiada się dobrze

Dziękujemy, darriusz
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się w ramach obiadu. Składał się z dwóch dań. Jako przystawka zasmażana brzoskwinia z serem halloumi podana na liściach różnych sałat posypana orzechami włoskimi i polana delikatnym sosem. No właśnie może zbyt delikatnym bo w zasadzie poza smakiem brzoskwi i orzechów włoskich nie wyczułem nic innego ale może właśnie tak miało być. Bardzo delikatnie w smaku.
Potem placki z cukini z guacamole i sosem jogurtowym. Placki, pycha, kruchutkie i smaczne, guacamole lekko pikantne z wyczuwalnym smakiem cebulki. A sos jogurtowy bardzo orzeźwiajacy, dobrze komponujący się z resztą.
Samo miejsce ciche i klimatyczne.
Polecam.

Dziękujemy, maciejkornas
Zrecenzowano 2 lipca 2019

10min po otwarciu nie było już gdzie siąść i to powinna być najlepsza reklama tego miejsca. Bardzo dobre posiłki (chociaż mogły by być większe), ale w promocji za 1zł, więc nie ma co wybrzydzać. Wszystko takie, jak powinno być. Wg mnie warto

Dziękujemy, Hemus90

Bistro 11 Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro 11 Food & Wine? Podziel się wrażeniami!