“Polecam 😊”
Bistro 11 Food & Wine — recenzja

Bistro 11 Food & Wine
Nr 58 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Opis: B11 zostało stworzone z pasji do jedzenia i sympatii do ludzi. W młodym, pełnym energii zespole dbamy o najdrobnieszy szczegół. Chcemy aby czuli się Państwo dopieszczeni zarówno pod wzgędem kulinarnym jak i estetycznym. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy układają dla Państwa oryginalne menu sezonowe. Zwracamy ogromną uwagę na jakość i pochodzenie produktów, z których przyrządzane są potrawy. Lokalni dostawcy zapewniają swieże i pełnowartościowe warzywa, owoce, mięso oraz ryby.
Liczba recenzji: 21
18 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Polecam 😊”
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bistro 11 odwiedzam regularnie i nigdy się nie zawiodłam. Menu zmienia się co kilka miesięcy dzięki czemu się nie nudzi. Jedzenie pyszne, podane ładnie i nowocześnie. Kameralne wnętrze urządzone przytulnie. Zdecydowanie polecam.

Data wizyty: kwietniu 2017

20 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Genialne!”
Zrecenzowano: 20 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Najważniejsze - przepyszne jedzenie, od zupy (krem z ziemniaków) przez dania główne (stek czy burger z prawdziwej wołowiny, czerwony w środku) po deser (kremowej paschy). Krótka ale naprawdę trafiona karta. Do tego miła, nienarzucajaca się obsługa. Wystrój bardzo ładny, latem zapowiada się przyjemny ogródek w podwórzu. Ceny - górny przedział średnich cen. Zdecydowanie warto tam zajrzeć.

Dziękujemy, Michal P
Liczba recenzji: 24
23 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Mały minus za drugim razem ”
Zrecenzowano: 16 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Kameralna restauracja. Za pierwszym razem ogromne zaskoczenie. Miła obsluga, jedzenie wyśmienite, widoczny kunszt kulinarny i pasja kucharza. Niestety za drugim razem przyszło rozczarowanie - wzzystkie warzywa grillowane były po prostu czarne, spalone. Nie powinno się to zdarzyć, ale myślę, że następnym razem znowu będzie cudownie. Duży plus za kotlety z kaszy gryczanej, były bardzo dobre, trafiły w moje podniebienie.

Dziękujemy, Joanna N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grzegorz Ł, Właściciel, Bistro 11 Food & Wine, 27 marca 2017
Pani Joanno,

Serdecznie dziękuję za czas poświęcony na napisanie recenzji Bistro 11 w serwisie TripAdvisor. Opinie naszych Gości są bardzo ważne. Dzięki nim możemy poprawiać wszystkie niedociągnięcia, które niestety czasami się zdarzają. Najmocniej przepraszam za to związane z warzywami. Tak jak Pani napisała - nie powinno się to zdarzyć. Mam nadzieję, że druga wizyta nie będzie Pani ostatnią i otrzymamy od Pani kolejne szanse na wykazanie się, jak to Pani ładnie nazwała, kunsztem kulinarnym.

Z poważaniem,

Grzegorz Łach
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Bardzo fajne miejsce”
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Bardzo dobre jedzenie, pięknie podane w dobrej cenie. Cała rodzina była zadowolona. Fajny nowoczesny wystrój. Polecam :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Aneta G
Gdańsk, Polska
Liczba recenzji: 16
16 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Rozczarowanie...”
Zrecenzowano: 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Rozentuzjazmowani fajnym dniem, po przeczytaniu recenzji innych klientów zdecydowaliśmy się na obiad. Padło na rozbef (średnio wysmażony). I klapa. O ile mięso nawet ok., to stopień wysmażenia pozostawia wiele do życzenia. Od midium rer do midium well w jednym kawałku. A to dopiero początek. Tak zabitych warzyw nie udało mi się nigdzie dostać. Brukselka - czarna, Marchewka, a raczej wiórki z marchewki czarne, pieczarki przypalone i najprawdopodobniej niezbyt świeże. Szkoda!!! Miejsce fajne Nietuzinkowe o fajnym wnętrzu ale reszta do poprawki!

Dziękujemy, Monika S
Pani Moniko,

Dziękuję za pozostawienie recenzji w serwisie TripAdvisor.
Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne. Pozwalają wyciągać wnioski na przyszłość.
Niestety w każdej kuchni czasami zdarzają się błędy. Za te, o których Pani pisze, najmocniej przepraszam. Oczywiście nie powinny mieć miejsca.
W przyszłości proszę wszelkie uwagi (niezależnie czy będzie to Bistro 11 czy inna restauracja) zgłaszać od razu obsłudze. Proszę mi wierzyć, że jest ona właśnie po to by móc naprawić wszystkie niedociągnięcia zgłaszane przez Gości.

Z poważaniem,

Grzegorz Łach

Bistro 11 Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro 11 Food & Wine? Podziel się wrażeniami!