“Bardzo fajne miejsce”
Bistro 11 Food & Wine — recenzja

Bistro 11 Food & Wine
Nr 54 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Opis: B11 zostało stworzone z pasji do jedzenia i sympatii do ludzi. W młodym, pełnym energii zespole dbamy o najdrobnieszy szczegół. Chcemy aby czuli się Państwo dopieszczeni zarówno pod wzgędem kulinarnym jak i estetycznym. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy układają dla Państwa oryginalne menu sezonowe. Zwracamy ogromną uwagę na jakość i pochodzenie produktów, z których przyrządzane są potrawy. Lokalni dostawcy zapewniają swieże i pełnowartościowe warzywa, owoce, mięso oraz ryby.
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Bardzo fajne miejsce”
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Bardzo dobre jedzenie, pięknie podane w dobrej cenie. Cała rodzina była zadowolona. Fajny nowoczesny wystrój. Polecam :)

• Data wizyty: marcu 2017

16 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Rozczarowanie...”
Zrecenzowano: 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Rozentuzjazmowani fajnym dniem, po przeczytaniu recenzji innych klientów zdecydowaliśmy się na obiad. Padło na rozbef (średnio wysmażony). I klapa. O ile mięso nawet ok., to stopień wysmażenia pozostawia wiele do życzenia. Od midium rer do midium well w jednym kawałku. A to dopiero początek. Tak zabitych warzyw nie udało mi się nigdzie dostać. Brukselka - czarna, Marchewka, a raczej wiórki z marchewki czarne, pieczarki przypalone i najprawdopodobniej niezbyt świeże. Szkoda!!! Miejsce fajne Nietuzinkowe o fajnym wnętrzu ale reszta do poprawki!

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Monika S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grzegorz Ł, Właściciel, Bistro 11 Food & Wine, 27 marca 2017
Pani Moniko,

Dziękuję za pozostawienie recenzji w serwisie TripAdvisor.
Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne. Pozwalają wyciągać wnioski na przyszłość.
Niestety w każdej kuchni czasami zdarzają się błędy. Za te, o których Pani pisze, najmocniej przepraszam. Oczywiście nie powinny mieć miejsca.
W przyszłości proszę wszelkie uwagi (niezależnie czy będzie to Bistro 11 czy inna restauracja) zgłaszać od razu obsłudze. Proszę mi wierzyć, że jest ona właśnie po to by móc naprawić wszystkie niedociągnięcia zgłaszane przez Gości.

Liczba recenzji: 14
10 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Kolejna wizyta we dwoje”
Zrecenzowano: 4 marca 2017

Przystawka Dnia sałatka krewetki marynowany dorsz, cebulka czerwona, lekko wyczuwalna papryczka chili marynowana brzoskwinia i chinosy. Nic za dużo nic za mało. Pozostałe Dania rybne. Panierowany dorsz na pierzynce z zielonego groszku fryteczki i dodatki. A ja halibut na warzywach kandyzowanych. Dla mnie bomba. Polecam

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Kleopatra K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grzegorz Ł, Właściciel, Bistro 11 Food & Wine, 12 marca 2017
Droga Kleopatro,

Dziękuję za czas poświęcony na napisanie recenzji w serwisie TripAdvisor.
Cieszę się, że wszystko smakowało. Zapraszamy do kolejnych odwiedzin.

Liczba recenzji: 1
“Smacznie i przytulnie ”
Zrecenzowano: 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i profesjonalna obsługa . Polecamy! Jedzenie smaczne, kawa i deser bardzo dobry! Na uboczu .

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Dorota C
Pani Doroto,

Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Zapraszam do ponownych odwiedzin.

Liczba recenzji: 16
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Super obsługa, dania poprawne”
Zrecenzowano: 6 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Tym razem tylko 4 gwiazdki, gdyż tagliatelle z kaczka mnie mocno zawiodło, składniki zupełnie oddzielone od makaronu, brak aksamitności i sosu (proponuje przygotować pesto na bazie składników i na wierzch położyć kawałki kaczki). Poza tym jedzonko i kawa super, obsługa i klimat rewelacja! Wrócę tam jak zawsze:)

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Anna P

Bistro 11 Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro 11 Food & Wine? Podziel się wrażeniami!