Najlepsza knajpa na Kazimierzu

Zrecenzowano: 2 stycznia 2019
Dawid N
Świetna knajpa z wyjątkowymi barmanami!

Zrecenzowano: 7 grudnia 2018
a-dorosz
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 2 stycznia 2019

Uwielbiam przychodzić na piwko do Eszewerii, rewelacyjny klimat. Przystępne ceny i super obsługa. Jedynym minusem jest możliwość palenia na sali, przez co często ze znajomymi z astmą musimy po prostu zrezygnować z tego lokalu.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Dawid N
Zrecenzowano: 7 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę nie rozumiem recenzji niektórych osób narzekających na złych barmanów w Eszewerii! Jak tylko przyjeżdżam do Krakowa to obowiązkowym punktem jest wizyta w Esze. Kilku barmanów i barmanek kojarzę, ze pracuja dobre pare lat. Zawsze doradzą jakiego piwka się napić albo na którego szota się zdecydowac. to prawda, panuje tam luźna atmosfera i widać ze cała grupa barmanów się bardzo lubi i dogaduje ale nie uważam tego za minus. Nigdy się nie spotkałam z jakimś chamstwem czy olewactwem. A to ze niektórzy klienci nie rozumieją pojęcia selfservice to inna sprawa... tak czy siak polecam - wystrój jest świetny ale rodzinna atmosfera i nieformalny charakter knajpy pozwala się tam naprawdę zrelaksowac.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, a-dorosz
Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce odkryłem zupełnie przypadkiem. Był wieczór, padał deszcz i wypadałoby gdzieś się schować.
Traf chciał, że byłem tuż obok więc pewnym krokiem wszedłem do środka.
Od razu uderzył mnie zapach kadzidełek, za którymi nie przepadam i które dość mocno mi doskwieraja.
Jednak zostałem, bo spodobał mi się klimat i wystrój. Wszystko w starym stylu, zwłaszcza umywalka w toalecie.

Ceny piwka bardzo dobre. Za 4 piwa, w tym butelkowe, zapłaciłem niecałe 40 zł. Do tego kawa i soczek.

Obsługa bardzo wyluzowana. Klienci to sami młodzi ludzie. Duży plus za to, że można tu sobie przynieść zapiekanki z pobliskiego Placu Nowego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z unikalnych miejsc do którego trzeba zajrzeć, choć nie każdemu przypadnie do gustu gęsty dym kadzidła i papierosów. Dla palących jest to raj, ja jestem osobą niepalącą i nie ma tragedii (chociaż ubrania przeszły zapachem papierosów) ;)
Pyszna kawa, na minus zbyt wyluzowana obsługa która na 1 miejscu stawia patrzenie w smartfona, a nie obsługę klienta. Mały minus za brak możliwości płatności kartą .
To miejsce ma swoich fanów i absolutnie nie powinno się zmieniać dla pozyskania nowych - przez to ma swoją unikatowość i dlatego warto je odwiedzić.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, damian1260
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak Eszeweria ma kilka wad (brak możliwości płacenia kartą, czy też częste przepełnienie w weekendowe wieczory), to jest to miejsce w które zawsze udajemy się będąc ze znajomymi na Kazimierzu. Latem i wiosną jest otwarty bardzo przyjemny ogródek, a wnętrze ma niepowtarzalny klimat. Ceny piwa czy kawy bardzo rozsądne, nie wiem jednak czy wybrałabym to miejsce chcąc pić różnorakie drinki.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, volllha