Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

Bardzo dobrze - dostaliśmy fajny, czysty pokój z widokiem na ulicę, obsługa bardzo miła, a śniadanie pyszne. Hotel jest położony blisko rzeki i ulicy którą bez problemu w 10 minut spacerem dojdzie się na Stare Miasto i Wawel. Znakomite miejsce na noclego podczas weekendowego pobytu.

Wskazówka dotycząca pokojów: balkony są z tego co widziałem wspólne dla kilku pokoi, więc jeśli ktoś ceni sobie więcej prywatności lepiej wybrać pokój bez balkonu.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Wladyslaw C
Zrecenzowano: 16 maja 2016

Zatrzymywałam się w tym hotelu kilkakrotnie. Hotel położony w centrum Krakowa, blisko Starego Miasta i zabytków. Mimo skromnego wyposażenia pokoi, sam hotel jest bardzo klimatyczny i posiada przemiłą obsługę, oferującą nie tylko wszelką pomoc, ale także darmowe opowieści na temat historii hotelu. Śniadania smaczne w postaci bufetu. Adekwatna cena do jakości. Polecam

• Data pobytu: maj 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, 52mas
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2015

Swietna lokalizacja, czyste duze pokoje, mila atmosfera. Sniadania smaczne, brakuje tylko ekspresu do kawy. Blisko do Kazimierza i na rynek. Przystanek tramwajowy i autobusow nocnych tuz obok. Ceny atrakcyjne.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, lenkarol
Zrecenzowano: 31 grudnia 2014

dobra lokalizacja miejsca - blisko do Kazimierza, 2 min pieszo nad Wisłę, 3 przystanki tramwajowe na Wawel, miła obsługa, ogólnie polecam, śniadanie w formie bufetu serwowane na zimno i na ciepło (na życzenie jajecznica i parówki).

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z BudgetPlaces
1  Dziękujemy, 901lukasz
Zrecenzowano: 8 listopada 2014 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, cena i warunki godne polecenia. Jeśli będę kolejny raz w Krakowie z wielką chęcią znów tu zamieszkam. Jedyny minus to utrudnione parkowanie na zatłoczonych uliczkach w okolicach Rubensa

Data pobytu: listopad 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 841lukasc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej N, Front Office Manager, Rubens Guest HouseOdpowiedź udzielona 15 listopada 2014

Witam,

Dziękuję za wybranie naszego obiektu. Będzie nam niezmiernie miło gościć Pana następnym razem.