“Przemiłe miejsce”
Miąższ — recenzja

Miąższ
Nr 34 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)

Zjadłam z koleżanka śniadanie. Porcje idealne. Jedzenie pyszne. Obsługa na medal.
Polecam i mam nadzieje ze wrócę;)

Dziękujemy, 675eww

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Zjadłam tam z koleżanką śniadanie. Jedzenie było świeże i smaczne. Obsługa sympatyczna. Dania podane estetycznie. Miłe wnętrze, ładny wystrój. Mały, ale uroczy lokal.

Dziękujemy, MamaBasia
Zrecenzowano 26 lipca 2019

W menu są tak naprawdę trzy pozycje śniadaniowe. Omlet, panini (w różnych konfiguracjach) oraz zestaw past z pieczywem. Miałem ochotę na omlet - nie było, więc do wyboru miałem tak naprawdę dwie pozycje. Słabiutko. Gorącą kawę dostałem w szklance (bez ucha), więc musiałem czekać, aż mi wystygnie by się napić. No i stolik się lepił.
Natomiast pasty, które dostałem były naprawdę dobre, kawa bez szału, ale poprawna. Gdyby nie te niedociągnięcia (czy po prostu zły moment na, który trafiłem) pewnie wystawiłbym wyższą ocenę.

Dziękujemy, Filip K
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019

To była moja druga wizyta. Tym razem padło na coś większego. Bardzo polecam talerz lunchowy, bułeczka cieplutka i chrupiąca, pieczywo ledwo wyciągnięte z pieca! <3 Same pasty do kanapek były w porządku, ale bez szału, natomiast pasztet w ogóle mi nie przypadł do gustu niestety.
Na drugim talerzu wylądował omlet z ziemniakami, pomidorem i mozzarellą- ciekawa opcja! Również smaczna.
Ale od jedzenia zdecydowanie odstawały smoothie. POZYTYWNIE. TE WASZE SOKI SĄ PRZEPYSZNE. Szkoda tylko, że takie drogie za zwykłą szklankę :c

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Małe i klimatyczne miejsce z pysznymi, zdrowymi przekąskami. Przepyszne ciastka :) kawa jest super, ale chyba zależy od obsługi,ktora akurat pracuje. Czasem americano jest wspaniałe, ostatnio zdarzyło się zbyt wodniste. Mimo to, darzę wielką sympatią to miejsce i bardzo polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, karolicja

Miąższ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Miąższ? Podziel się wrażeniami!