Kraków

“Fajne miejsce z pysznymi ciastami ale...”
Cytat Cafe — recenzja

Cytat Cafe
Nr 16 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opis: Kawiarnia, w której najważniejszy jest klient. Dlatego kładziemy nacisk na dobór najlepszych ziaren kaw a nasi bariści przechodzą wymagające szkolenia. Cytat Cafe często jest nazywany "rozwojową kawiarnią" ze względu na swój niepowtarzalny, motywujący charakter. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam/a!
Zrecenzowano 2 września 2019

Wszystko super minus natomiast za serwowanie wody w butelkach plastikowych. Sama zmiana słomek na papierowe to dobry krok ale niestety traci na znaczeniu kiedy woda jest serwowana w plastikowych butlach...

Dziękujemy, Arkadiusz M

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, w centrum Kazimierza. Bardzo smaczne śniadania i kawa. Wygodne kanapy, spora pomieszczeń. Dzięki temu można wybrać sobie dogodne miejsce gdy ktoś chce odpocząć przy dobrej kawie, klimatycznej muzyce i dobrej książce. Bardzo mila obsługa. Wrócę tam!

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Kawiarenka o bardzo miłym i przytulnym klimacie. Stoliki raczej małe, dla 2 lub 4 osób (założę się, że w razie potrzeb czy rezerwacji zgodziliby się zsunąć dwa czy trzy stoliki). Kształt podłużny, z tajemniczymi wnękami i zakamarkami, gry, książki do użytku podczas pobytu dostępne bez ograniczeń. Wejścia dwa, od innych ulic (jest narożna). Z tego co pamiętam raczej NIE jest przystosowana do osób niepełnosprawnych. Schodki i ciasne przejścia dla osoby pełnosprawnej są atutem, dla innych - niekoniecznie.
Miło spędziłam tam czas, nawet trochę pogawędziłam z obsługą ;) Menu typowe jak dla kawiarenki - piwa, kawy, gorąca czekolada. Nie pamiętam czy serwują jedzenie, ale prawdopodobnie coś w stylu ciast lub małej gastronomii.
Zdecydowanie polecam :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, mgjsa
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania 30 min na cappuccino oraz kanapkę , słaba jakość produktów , słaba organizacja obsługi

Dziękujemy, 928angelikas
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa. Pyszne śniadanie. Bardzo miła obsługa. Zamawialiśmy croissanty z jajkiem i bekonem. Porcje duże. Na pewno odwiedzimy jeszcze te miejsce

Dziękujemy, Daniel K

Cytat Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cytat Cafe? Podziel się wrażeniami!