“Kawa z mamą”
Żarówka Cafe — recenzja

Żarówka Cafe
Nr 6 wśród 123 Kawa i herbata (Kraków)
Opis: Żarówka Cafe" powstała z naszej wielkiej pasji do dobrej kawy. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie mógł poczuć się dobrze w przytulnym i ciepłym wnętrzu. Stawiamy bardzo duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów oraz naturalne składniki- bardzo dobre ziarna kawy. naturalne ciasta na domowych recepturach oraz naturalne napoje i soki zapewnią naszym gościom smakowite chwile! Mamy urokliwy ogródek na wewnętrznym podwórku, który zapewnia ochłodę i odpoczynek w upalne dni od bardzo ruchliwej ulicy Floriańskiej. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, koncerty,wystawy zdjęć, wieczorki poetyckie, itp.

Całkiem przyjemne miejsce z uwagi na spokój. Chwila od Rynku i w ciszy można wypić kawkę. Za latte zapłacimy 12 zł.

Dziękujemy, olkanawalizkach

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Kafejka w podwóreczku na Floriańskiej. Zawsze kiedy jesteśmy w Krakowie odwiedzamy ją. Kawa pyszna do tego ciepłe croissanty. Miejsce poza gwarem Rynku. Ciche i przyjazne.

Dziękujemy, DarthArtorius
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Za każdym razem, gdy odwiedzam Kraków, odwiedzam też i to miejsce. Wspaniała atmosfera, pyszne napoje, można zapomnieć o Bożym świecie.:)) Polecam każdemu!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, vakassa
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Malutkie miejsce na 4 stoliki, czekalismy na kawe 15 min i ona byla juz zimna. Najlepiej brac na wynos, moze tak bedzie szybciej. Nic nie ma do jedzenia

Dziękujemy, AFUCZ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zarowka_Cafe, Właściciel, Żarówka CafeOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Nie wiem, czy na pewno byliście Państwo u nas :), bo wprawdzie wewnątrz kawiarni mamy mało stolików, ale w zadaszonym ogródku (który jest częścią naszej kawiarni) kolejne 9 stolików, a na podwórku kolejne 5 stolików. Nawet na kawę trzeba u nas poczekać ok 15 min jeśli jest spory ruch, ponieważ realizujemy zamówienia w kolejności, więc jeśli ktoś zamówił nawet tylko kawę, ale był np 4 klientem to niestety musi poczekać. Jesteśmy malutką kawiarnią z 2-3 pracownikami na zmianie i wszystko robimy na bieżąco. Jeśli otrzymaliście jakimś sposobem zimną kawę to należało zwrócić się od razu do obsługi- wtedy otrzymalibyście nową kawę bezpłatnie.

A jedzenie u nas jest :), oprócz ok 5-6 rodzajów ciast, mamy także w ofercie na śniadania: owsianki, jogurty, talerze wędlin i serów oraz obwarzanki z różnymi nadzieniami podawane cały dzień ( 7 rodzajów) oraz sałatki i tarty wytrawne na lunch. Widocznie nie zerknęliście Państwo do naszego menu.

Może innym razem spróbujecie czegoś z naszej oferty jedzeniowej.
Z poważaniem
Joanna

Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne, klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą. Krakowski obwarzanek w ciekawej odsłonie. Spróbowaliśmy z burakiem i pastą oliwką i możemy jak najbardziej polecić. Warto wstąpić na śniadanie.

Dziękujemy, arturm211

Żarówka Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Żarówka Cafe? Podziel się wrażeniami!