“Na skraju Florjańskiej”
Żarówka Cafe — recenzja

Żarówka Cafe
Nr 3 wśród 116 Kawa i herbata (Kraków)
Opis: Żarówka Cafe" powstała z naszej wielkiej pasji do dobrej kawy. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie mógł poczuć się dobrze w przytulnym i ciepłym wnętrzu. Stawiamy bardzo duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów oraz naturalne składniki- bardzo dobre ziarna kawy. naturalne ciasta na domowych recepturach oraz naturalne napoje i soki zapewnią naszym gościom smakowite chwile! Mamy urokliwy ogródek na wewnętrznym podwórku, który zapewnia ochłodę i odpoczynek w upalne dni od bardzo ruchliwej ulicy Floriańskiej. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, koncerty,wystawy zdjęć, wieczorki poetyckie, itp.
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dla osób lubiących ciszę szczególnie w centrum Krakowa popijając pyszna kawę w dodatku z alternatyw warto na chwile tu wstąpić. Oczywiście do brzuszka można wrzucić małe co nieco jak to robił Kubuś Puchatek. Małe ale urokliwe miejsce z ogromnie przesympatyczna obsługa :)

Dziękujemy, kiszluk

Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z fajnymi produktami. Obsługa miła. Mogliśmy jednak zabrać dzieci bo miejsce sprzyja na taki wypad. Pozdrawiamy

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

[PL⬇]

Cafe with a lovely comfy feel, located off the main street in the old town. It's really worth to stop right here! No other café in Krakow has stolen our hearts as much as this one.
The whole menu is at a good price and have interesting options. Get a cake or come for breakfast with caffe.
And I must add you could meet cute dog there, she is a regular guest :)

Bardzo klimatyczna kawiarenka położona na uboczu głównej ulicy starego miasta. Naprawdę warto się wybrać akurat tutaj! Żadna inna kawiarnia w Krakowie nie skradła naszego serca tak mocno.
Całe menu w dobrej cenie i ciekawe propozycje. Kawa, ciastko lub śniadania! Dodatkowym aspektem wywołującym uśmiech na twarzy jest pies, który podobno często tam gości :)

Dziękujemy, Monika D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zarowka_Cafe, Właściciel, Żarówka CafeOdpowiedź udzielona 25 września 2018

Thank You very much for a such nice opinion :) We're glad that You were satisfaied.
We invited You again.

Zrecenzowano 16 września 2018

Lokal z ogródkiem jest moim zdaniem bardzo przyjemnym miejscem do spotkania z przyjaciółmi i popracowania. Co prawda praca wymagająca skupienia odpada, bo muzyka gra bardzo głośno, ale jest dość schowany, przez co mniej osób tamtędy przechodzi i rozprasza. Co do schowania... gdyby nie fakt, że nigdy nie szłam sama, to miałabym problem ze znalezieniem go, ale można uznać to na plus. Sama kawa bardzo dobra i profesjonalnie przygotowana a później podana. Ogólnie całość nie wybija się bardzo na tle innych kawiarni, ale nie widzę tu większych minusów. Może poza muzyką, którą jednak odrobinę bym przyciszyła, bo będąc dwa razy, dwa razy nie mogłam się skupić na rozmowie.

Dziękujemy, Patrycja M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zarowka_Cafe, Właściciel, Żarówka CafeOdpowiedź udzielona 17 września 2018

Bardzo dziękujemy Pani Patrycjo za opinię na temat naszej kawiarni. Jeśli chodzi o głośność muzyki, to następnym razem może Pani podejść do obsługi przy barze i poprosić o przyciszenie - na pewno nie będzie to stanowiło problemu :).
Głośność staramy się ustawić optymalnie, aby w tak małej przestrzeni jednak każdy czuł chociaż trochę intymności w prowadzonych rozmowach, bo jak jest za cicho to może to być problem. Można też usiąść trochę dalej od głośników, np na niezadaszonej części podwórka nie ma głośnika,więc muzyka nie będzie tak przeszkadzała w pracy.
Zapraszamy ponownie .
Pozdrawiam
Joanna

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie i kawa , bardzo duży wybór i serwowane az do 12.00 . Miły zakątek , można tam uciec przed zgiełkiem Floriańskiej.

Dziękujemy, Fearless171493

Żarówka Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Żarówka Cafe? Podziel się wrażeniami!