“Idealne dla osób poszukujących prawdziwych smaków Gruzji”
Smaki Gruzji — recenzja

Smaki Gruzji
Nr 277 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po dzisiejszej wizycie w Smaki Gruzji !
Przede wszystkim przepyszne charczo! mało gdzie dostępne prawdziwe chaczapuri Adzaruli z surowym jajkiem, chinkali z mięsem również bardzo dobre, mięso dobrze doprawione, ciasto cieniutkie, mogłoby być w nich nieco więcej bulionu, ale to malutki szczegół

Dziękujemy, Izwinitie

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

W dniu 10.08.2019 była moją czwartą najgorszą wizytą dlatego ponieważ, do tej pory gry rezerwowałem stolik i nie było nigdy problemów, zawsze robię to z kilkudniowym wyprzedzeniem i tak było tym razem. W dniu 08 sierpnia dzwoniłem dwukrotnie aby zarezerwować stolik, za pierwszym razem rozmowa skończyła się na tym, że za chwilę oddzwonię tylko upewnię się co do stolika, za drugim razem sfinalizowałem rozmowę prosząc o stolik nr 1, aby było ciekawie, powiedziałem, że chodzi mi o pierwszy stolik licząc od baru, przy oknie, przy drewnianej witrynie z winami, pan mnie zapewniał, że tak to stolik nr 1 i mi go rezerwuje. W dniu 10.08 przychodzę i dowiedziałem się (nie było tego pana co z nim rozmawiałem dwa dni wcześniej), że mam rezerwację ale bez stolika (a to ciekawostka) wskazano mi wolny stolik nr 4 (bezpośrednio w ciągu komunikacyjnym) oraz drugi w zamkniętym dusznym pomieszczeniu. Zapytałem się czy aby na pewno nie doszło do pomyłki i czy u nich można dokonywać rezerwacji bez stolika, odpowiedź pani/pań (były dwie) brzmiała, że tak, i taką ma zaznaczoną dla mnie rezerwację to jest bez stolika (bardzo ciekawa sprawa), czyli jak przyjedzie jakaś wycieczka i zajmie cały lokal, to wówczas obsługa w decyzji losowania wskaże kto ma opuścić dany stolik bo jest rezerwacja bez stolika ;). Wizyta była czwartą i ostatnią, dziękuję za poprzednie 3 świetne wizyty, ta ostatnia mnie rozwaliła. Nikt nawet nie chciał jakkolwiek wyjaśnić sprawy, ze strony pań padały krótkie komunikaty, widać było, że nie chcą jakkolwiek wyjaśnić sprawy.

Dziękujemy, adambilu777
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna obsługa. Potrawy bardzo dobre, rozsądna ilość dania. Cena bardzo przystępna. Dobre wino. Polecam

Dziękujemy, OOAZA
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu byłem po raz pierwszy, skuszony dobrymi ocenami postanowiłem to sprawdzić, samo jedzenie ok, smaczne. Obsługa lokalu jak ospana się porusza, natomiast niestety ale wielki minus muszę dać za czystość lokalu. Toaleta to jakiś koszmar, urwana deska aż strach tam przebywać dłużej.

Dziękujemy, dariuszjucha
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Nie była to najlepsza gruzińska restauracja w której jedliśmy, ale smakowało nam.
Dodatkowy plus za niskie ceny :)
Chinkali z mięsem (5 szt.) za 16 zł, 0,5 l wina za 22 zł; dania w granicach dwudziestu kilku złotych :)
Można zjeść tanio i dobrze.

1  Dziękujemy, MucioPucio

Smaki Gruzji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smaki Gruzji? Podziel się wrażeniami!