“Piękny widok”
Cafe Szal — recenzja

Cafe Szal
Nr 56 wśród 123 Kawa i herbata (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny widok na wieże Mariackie, obsługa dobrze wykonuje swoje obowiązki.Dania do dopracowania w takim miejscu postawiłbym na większą staranność.Reasumując nadrabiacie widokiem ;)

Dziękujemy, 82jacek2019

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie położona kawiarnia. Nie czekaliśmy na nic długo. Szybka obsługa i bardzo miła. Nie ma tłumów ludzi bo ciężko tam wejść - 4 drzwi od muzeum w lewo w sukiennicach. Bardzo dobra beza, piadini i kawa. Polecam lemoniade.

Dziękujemy, D624IRadamp
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po kilku próbach udało się dostać do lokalu. Zawsze był jakiś czynnik, który nam uniemożliwiał wizytę. Kawiarnia znajduje się na tarasie krakowskich Sukiennic. Jak się okazuje lokal ma stoliki tylko na zewnątrz. Wewnątrz znajdziemy tylko toalety. Po zajęciu miejsca przy jednym z wolnych stolików można było zacząć cieszyć się widokiem na Rynek z Kościołem Mariackim. Widok na Rynek z całkowicie innej perspektywy. W związku z taką lokalizacją dania mają swoją cenę. Jeśli chodzi o obsługę to nie doświadczyłem problemów opisanych przez innych recenzentów.
Podsumowując warto poświęcić tych kilka złotych wiecej i delektować się kawą w bardzo ciekawej lokalizacji z super widokiem

Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano 8 maja 2019

Fajna kawiarenka na lekki poczęstunek po drodze przy tym miejsce na fajne fotki
( widoki wspaniałe przy promieniach slonca) . Wejście do kawiarni winda, albo schody, przestronne toalety, czyste. Ceny umiarkowane. Personel uprzejmy . Polecam

Dziękujemy, Margarita K
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam nie tylko ze względu na rewelacyjny widok ale przede wszystkim przepyszne i duże desery warte każdej ceny :) do tego pyszna kawa!
Faktycznie jest problem z obsługa, ale to tylko dlatego ze jak tylko wyjdzie słońce na taras rzuca się istny tłum ludzi i dziewczyny zwyczajnie sobie nie radzą, spotykając się z zarzutami i pretensjami potencjalnych klientów. Moim zdaniem to bardziej wina ludzi, którzy wręcz biją się o stoliki, byleby siedzieć w słońcu i zrobić sobie fajne selfie, aniżeli kelnerek, które są bardzo miłe i pomocne, ale zwyczajnie nie radzą sobie czasem z sytuacja.
Pozdrawiam je i na pewno wrócę :) na przepyszne tiramisu!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 763karolinap

Cafe Szal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Szal? Podziel się wrażeniami!