Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pobyt wakacyjny rodzinny, bardzo udany. Blisko hotelu przystanek tramwajowy 10 min i jesteś w centrum nie martwiąc się gdzie zaparkować auto. Smaczne śniadanie uprzejmy personale (szczególnie pozdrawiam Panią ze strefy SPA i dziękuję za udzielenie ceenych porad). Super basem, sauny.

Dziękujemy, ReginaPe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna_Giers, Guest Relations Manager, Double Tree by Hilton KrakowOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

Bardzo dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii dotyczącej pobytu w naszym DoubleTree by Hilton w Warszawie.
Bardzo dziękuję również za miłe słowa odnośnie naszej obsługi oraz jakości serwowanych dań. Jest mi miło widzieć, że Pani pobyt w naszym hotelu należał do udanych.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług w przyszłości.

Pozdrawiam,
Katarzyna Giers
Brand Ambassador & Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel w średniej lokalizacji, jeżeli chodzi o zwiedzanie, jakoś obsługi recepcji bardzo pozytywnie, obsługa pokoju, przez panie pokojowe, masakra, poniżej krytyki, pokój mieliśmy w stanie bardzo słabym, jeżeli chodzi o sprzątanie. Brudno pod łóżkiem, włosy na pościeli, w szufladach.

Dziękujemy, marcinpyc1978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna_Giers, Guest Relations Manager, Double Tree by Hilton KrakowOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowny Panie Marcinie,

Bardzo dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii dotyczącej pobytu w naszym DoubleTree by Hilton w Krakowie. Jest mi niezmiernie przykro, iż pobyt w naszym Hotelu nie spełnił w pełni Pana oczekiwań.
Najmocniej przepraszam za wszelkie sytuacje, które sprawiły, iż Pana pobyt nie należał do udanych - szczególnie za te o których wspomina Pan w swojej opinii. Zapewniam, iż cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszyscy Goście byli zadowoleni z pobytu.

Pana komentarz został przekazany do kierownika działu służby pięter w celu wprowadzenia działań niezbędnych do poprawy niedociągnięć.

Jeszcze raz przepraszam, iż ubiegły pobyt w naszym Hotelu nie należał do przyjemnych. Mam jednak nadzieję, iż mimo to, odwiedzi nas Pan ponownie. Zapewniam, iż dołożymy wszelkich starań, aby każdy kolejny pobyt dostarczył Panu samych przyjemnych wrażeń.

W razie pytań lub dodatkowych uwag pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,
Katarzyna Giers
Brand Ambassador & Guest Relations Manager
DoubleTree by Hilton & Hampton by Hilton Krakow
katarzyna.giers@hilton.com

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel wart każdej wydanej złotówki. Świetny, nowoczesny, komfortowy obiekt, profesjonalna obsługa. Łóżka to jakaś bajka, niesamowicie komfortowe i wygodne. Jeśli znowu zawitam do Krakowa, z pewnością tam wrócę.

Dziękujemy, kkrupi697438
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Super hotel, ciekawa lokalizacja, świetne warunki do wypoczynku - basen, sauna itd. Blisko tereny do biegania i zajęć sportowych. Bliskie sąsiedztwo obiektów sportowych. Możliwość pieszych wycieczek do centrum Krakowa.

Dziękujemy, plata352093
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Idealna lokalizacji dla osób, które wybierają się na wydarzenia odbywające się w Tauron Arena.
Hotel bardzo komfortowy - przestronnie, idealnie czysto, duże łóżka z bardzo wygodnymi materacami oraz przyjazna i pomocna obsługa.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Natala85