Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center
Miejsce nr 47 wśród 260 hoteli w Krakowie
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Targi”
Zrecenzowano: 18 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój przyjemny/wygodny i konfortowy.
Dobrze utrzymany standard czystości.
Spa bardzo przyzwoite/fajnie utrzymane.
Mało ludzi / siłownia 24h
Sniadania/obiady bardzo profesjonalne jak na dany standard hotelu.
Ceny no cóż / górna półka ale w czasie targów bardzo korzystne oferty!
Podsumowanie Polecam!

Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Konrad Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 20 marca 2017
Szanowny Panie Konradzie,

Dziękuję za polecenie naszego hotelu i już ponownie na Pana czekamy,

Pozdrawiam
Napisz recenzję

484 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 286
30 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 87
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Hotel położony nieco dalej od centrum, ale ma to swoje zalety (łatwy dojazd, obszerny parking, dobre połączenie komunikacyjne, spokój i cisza). W pobliżu Tauron arena, park lotników, kilka centrów handlowych. Pokoje o naprawdę wysokim standardzie i wszystko co powinno być - jest, a co powinno działać - działa ;) Restauracja - również trzyma poziom i mogę polecić ją z czystym sumieniem. W hotelu sporo sal konferencyjnych wyposażonych na najwyższym poziomie. Obsługa jest miła, pomocna, uprzejma i widać, że profesjonalnie przygotowana. Hilton DT trzyma poziom i oby było tak dalej.

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Gawus
Szczebrzeszyn, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
10 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Bardzo dobre warunki do wypoczynku .Hotel nowy o wysokim standardzie obsługi i wyposażenia .Bardzo wygodny materac i doskonała pościel. Czysta łazienka i ręczniki o nieskazitelnej bieli Dużo miejsc parkingowych.Bufet śniadaniowy bogaty.Wnętrza hotelowe ciekawie zaprojektowane .

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton

Dziękujemy, Jolanta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 16 marca 2017
Szanowna Pani Jolanto,

Cieszę się, że zwróciła Pani uwagę na czystość i wspaniałą jakość naszej pościeli.
To jeden z najważniejszych elementów znakomitych hoteli.
Zdrowe i bogate śniadanie oraz znakomita kawa to już gwarancja znakomitego dnia w Krakowie,

Serdecznie zapraszam,

ELBLĄG, Poland
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Po przyjściu do pokoju temperatura wynosiła 25*C. Zgłosiliśmy, żeby nam ją zmniejszono (bo nie można w pokojach ustawiać klimatyzacji!) i nikt nam nie pomógł. Musieliśmy spać przy otwartym oknie.... W restauracji hotelowej, ponoć takiej rewelacyjnej czekaliśmy 30 min aż ktoś szanownie podejdzie do naszego stolika, a następnie 1h na sałatkę z kurczakiem.... Hotel bardzo ładny, jednak jakość obsługi i organizacji średnia.

• Pobyt: lutym 2017, wyjazd służbowy
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton

1 Dziękujemy, pawelw107
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 3 marca 2017
Szanowni Goście,

Bardzo przepraszam za uniedogodnienia, jakie spotkały Państwa w trakcie pobytu u nas.
Pragnę zapewnić, że była to sytuacja incydentalna, codziennie pracujemy aby jakość naszej usługi była jak na najlepszym poziomie i większość opinii naszych Gości potwierdzą tę jakość.
Przy kolejnej wizycie Państwa u nas w ramach rekompensaty przygotujemy dla Państwa dostęp do apartamentu Junior Suite,
Proszę o kontakt mailowy bezpośrednio do mnie ziemowit.majewski@hilton.com

Serdecznie pozdrawiam,

Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 36
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko jest zgodne z opisem, ale...
Hotel z klasą co w tym przypadku jest oczywiste. Ładne pokoje, dobre jedzenie, miła obsługa.
I tu pojawia się jeden wielki minus, ale tylko dotyczący grup tzn. można wjechać / wejść tylko na piętro na którym się mieszka. Karta do pokoju pozwala wjechać na Twojebpiętro lub do lobby, a klatką schodową nie można wejść na żadne piętro poza lobby - względy bezpieczeństwa. Jak mieszkacie na różnych piętrach to lipa i to wielka. Po co to wszystko nad Wisłą?

Pobyt: październiku 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Grzegorz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 27 lutego 2017
Szanowny Panie Grzegorzu,

Dziękuję za pobyt w naszym hotelu,

Względy bezpieczeństwa to jeden z kluczowych priorytetów naszego hotelu.
Niestety również w naszym pięknym kraju nad Wisłą dochodzi do kradzieży i innych nadużyć stąd zapewnienie bezpieczeństwa naszych Gości hotelowych to rzecz oczywista.

Każdy hotel sieciowy posiada podobne zabezpieczenia co ma podnieść komfort pobytu Gości.

Serdecznie pozdrawiam,
Cluster General Manager
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
w odległości 0.0 km
Hampton by Hilton Krakow
Hampton by Hilton Krakow
Nr 42 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 564
w odległości 4.1 km
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Nr 30 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 602
w odległości 4.1 km
Novotel Krakow Centrum
Novotel Krakow Centrum
Nr 41 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 714
w odległości 2.8 km
Qubus Hotel Krakow
Qubus Hotel Krakow
Nr 50 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 604
w odległości 2.1 km
Hotel Galaxy
Hotel Galaxy
Nr 35 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 393
w odległości 3.8 km
Sheraton Grand Krakow
Sheraton Grand Krakow
Nr 40 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 011
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center? Podziel się wrażeniami!

Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center — dodatkowe informacje

Obiekt: Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center
Adres: ul. Dąbska 5, Kraków 31-572, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 47 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 255 zł–572 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center 4*
Liczba pokoi: 232
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
DoubleTree by Hilton Krakow zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od historycznej części Krakowa. Bliskie sąsiedztwo hali Kraków Arena, Targów Expo i biurowców czyni nasz Hotel idealnym miejscem dla osób podróżujących służbowo i turystycznie. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?