“Jak zwykle z klasą.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
30 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 87
“Jak zwykle z klasą.”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Hotel położony nieco dalej od centrum, ale ma to swoje zalety (łatwy dojazd, obszerny parking, dobre połączenie komunikacyjne, spokój i cisza). W pobliżu Tauron arena, park lotników, kilka centrów handlowych. Pokoje o naprawdę wysokim standardzie i wszystko co powinno być - jest, a co powinno działać - działa ;) Restauracja - również trzyma poziom i mogę polecić ją z czystym sumieniem. W hotelu sporo sal konferencyjnych wyposażonych na najwyższym poziomie. Obsługa jest miła, pomocna, uprzejma i widać, że profesjonalnie przygotowana. Hilton DT trzyma poziom i oby było tak dalej.

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Gawus
Napisz recenzję

484 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 11
10 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Bardzo dobre warunki do wypoczynku .Hotel nowy o wysokim standardzie obsługi i wyposażenia .Bardzo wygodny materac i doskonała pościel. Czysta łazienka i ręczniki o nieskazitelnej bieli Dużo miejsc parkingowych.Bufet śniadaniowy bogaty.Wnętrza hotelowe ciekawie zaprojektowane .

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton

Dziękujemy, Jolanta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 16 marca 2017
Szanowna Pani Jolanto,

Cieszę się, że zwróciła Pani uwagę na czystość i wspaniałą jakość naszej pościeli.
To jeden z najważniejszych elementów znakomitych hoteli.
Zdrowe i bogate śniadanie oraz znakomita kawa to już gwarancja znakomitego dnia w Krakowie,

Serdecznie zapraszam,

ELBLĄG, Poland
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Po przyjściu do pokoju temperatura wynosiła 25*C. Zgłosiliśmy, żeby nam ją zmniejszono (bo nie można w pokojach ustawiać klimatyzacji!) i nikt nam nie pomógł. Musieliśmy spać przy otwartym oknie.... W restauracji hotelowej, ponoć takiej rewelacyjnej czekaliśmy 30 min aż ktoś szanownie podejdzie do naszego stolika, a następnie 1h na sałatkę z kurczakiem.... Hotel bardzo ładny, jednak jakość obsługi i organizacji średnia.

• Pobyt: lutym 2017, wyjazd służbowy
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton

1 Dziękujemy, pawelw107
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 3 marca 2017
Szanowni Goście,

Bardzo przepraszam za uniedogodnienia, jakie spotkały Państwa w trakcie pobytu u nas.
Pragnę zapewnić, że była to sytuacja incydentalna, codziennie pracujemy aby jakość naszej usługi była jak na najlepszym poziomie i większość opinii naszych Gości potwierdzą tę jakość.
Przy kolejnej wizycie Państwa u nas w ramach rekompensaty przygotujemy dla Państwa dostęp do apartamentu Junior Suite,
Proszę o kontakt mailowy bezpośrednio do mnie ziemowit.majewski@hilton.com

Serdecznie pozdrawiam,

Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 36
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko jest zgodne z opisem, ale...
Hotel z klasą co w tym przypadku jest oczywiste. Ładne pokoje, dobre jedzenie, miła obsługa.
I tu pojawia się jeden wielki minus, ale tylko dotyczący grup tzn. można wjechać / wejść tylko na piętro na którym się mieszka. Karta do pokoju pozwala wjechać na Twojebpiętro lub do lobby, a klatką schodową nie można wejść na żadne piętro poza lobby - względy bezpieczeństwa. Jak mieszkacie na różnych piętrach to lipa i to wielka. Po co to wszystko nad Wisłą?

Pobyt: październiku 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Grzegorz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ziemowit M, General Manager, Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, 27 lutego 2017
Szanowny Panie Grzegorzu,

Dziękuję za pobyt w naszym hotelu,

Względy bezpieczeństwa to jeden z kluczowych priorytetów naszego hotelu.
Niestety również w naszym pięknym kraju nad Wisłą dochodzi do kradzieży i innych nadużyć stąd zapewnienie bezpieczeństwa naszych Gości hotelowych to rzecz oczywista.

Każdy hotel sieciowy posiada podobne zabezpieczenia co ma podnieść komfort pobytu Gości.

Serdecznie pozdrawiam,
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 37
34 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 32
Zrecenzowano: 16 lutego 2017

DT Kraków nie jest zlokalizowany w najlepszej dzielnicy miasta, nie jest też blisko centrum. Właściwie to w najbliższej okolicy oprócz Tauron Areny nie ma NIC! Jest za to wysoka cena! Bardzo wysoka jak na standard jaki otrzymujemy. Dotarłem do hotelu wieczorem a w lobby przywitała mnie hałaśliwa grupa, która zamiast na szkoleniu / firmowym spotkaniu piła alkohol w hallu głównym i najwyraźniej tylko mi to przeszkadzało! Zameldowałem się w recepcji po czym wcisnąłem się do windy wraz z pijaną grupą...pokój ładny, estetyczny i czuć że wszystko jest nowe. Dostęp do Business Lounge otrzymałem jako upgrade dla klienta Diamond- miejsce przedziwne, nikt nie sprawdza czy goście mają do niego wstęp zatem mała powierzchnia szybko się zapełnia "ciekawskimi". Posiłki mizerne! Osobiście nie tknąłem ryby bo wyglądała na starą i wysuszoną a wrapy też już swoje przeszły! Białe wino było podłe! opuściłem to miejsce po 20min z niesmakiem bo nie lubię tłumów kotłujących się nad nieświeżym jedzeniem. Pokój był cichy i skierowany na "podwórko" czy atrium. Na śniadaniu bardzo duży wybór potraw a pani przygotowująca omlety / jajecznice bardzo uczynna. Podsumowując hotel przyzwoity ale ceny ma szalone! Polecałbym jednak hotele w centrum lub sąsiedni Hampton. Różnica w standardach niewielka a w cenie przepaść! P.S. Dobrze by było gdyby recepcjoniści się uśmiechali do gości od czasu do czasu zamiast bycia "sztywnymi". To jest hotel a nie zakład pogrzebowy!

• Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, artek1984
Szanowny Panie,

Dziękuję za Pana opinię i pobyt w naszym hotelu.
Hotel jest zlokalizowany 3 km od płyty Starego Miasta, 2 km od Dworca Głównego.
Jestem bardzo zdziwiony Pana opinią na temat relacji jakości do ceny, będę zobowiązany jeżeli zechciałby Pan napisać parę słów więcej do mnie co konkretnie w jakości naszego hotelu nie odpowiadało Panu, adres mailowy ziemowit.majewski@hilton.com

Pozdrawiam

Cluster General Manager
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
w odległości 0.0 km
Hampton by Hilton Krakow
Hampton by Hilton Krakow
Nr 42 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 564
w odległości 4.1 km
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Nr 30 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 602
w odległości 4.1 km
Novotel Krakow Centrum
Novotel Krakow Centrum
Nr 41 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 714
w odległości 2.8 km
Qubus Hotel Krakow
Qubus Hotel Krakow
Nr 50 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 604
w odległości 2.1 km
Hotel Galaxy
Hotel Galaxy
Nr 35 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 393
w odległości 3.8 km
Sheraton Grand Krakow
Sheraton Grand Krakow
Nr 40 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 011
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center? Podziel się wrażeniami!

Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center — dodatkowe informacje

Obiekt: Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center
Adres: ul. Dąbska 5, Kraków 31-572, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 47 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 255 zł–572 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center 4*
Liczba pokoi: 232
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
DoubleTree by Hilton Krakow zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od historycznej części Krakowa. Bliskie sąsiedztwo hali Kraków Arena, Targów Expo i biurowców czyni nasz Hotel idealnym miejscem dla osób podróżujących służbowo i turystycznie. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?