“Polecam!”
Karczma Rzym — recenzja

Karczma Rzym
Nr 1 412 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Szybko sprawnie i przede wszystkim świeżo i pysznie fajna miejscówka idealna na obiady rodzinne :) plac zabaw dostępny dla dzieci blisko stolików

Dziękujemy, aczki83

Zrecenzowano 29 lipca 2019

niedziela 29 lipca 2019 (między innymi), pora popołudniowa - dania zimnawe, drugiej świeżości, nierozgarnięta młoda kelnerka nie wie nic, nawet na temat specjalności zakładu (Przysmak Twardowskiego), reszta obsługi też mocno rozkojarzona (chociaż duże upały trochę ich usprawiedliwiają), z tego wszystkiego najlepsza była papuga "zagadująca" do klientów ...

Dziękujemy, Krakus17
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa dobra prezentacja jedzenia. Przystawka śledź dobry. Miałem ochotę na kaczkę i zapytałem czy świeża według bardzo miłej pani tak i poleca. Miałem do wyboru nogę lub pierś wybrałem pierś. Niestety kaczka była śmierdząca i z zeszłego tygodnia do tego dostałem także polecane buraczki tez kiepskie tyle mąki było w nich ze łyżka stawała dębem. Kluski śląskie były świeże i bardzo dobre.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kamil_kamk
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce . Bardzo ciekawe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa i okolic . Bardzo klimatycznie, bardzo smacznie, przemiła obsługa. Ceny dość wysokie. Niewątpliwie, dodatkową atrakcją jest gadajaca papuga . Genialnie zwraca na siebie uwagę. Z pewnością wrócę tutaj.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Piotr-Kan
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zajazd przyzwoity. Jedzenie mocno średnie. Czas oczekiwania dobry. Rachunek średni. Obsługa miła. Na raz może być. Atut blisko lotniska Balice.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 614micha_d

Karczma Rzym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rzym? Podziel się wrażeniami!