“Szaro”
Szara — recenzja

Szara
Nr 127 wśród 1 878 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem to miejsce w godzinach popołudniowych gdzie świeciło pustkami zamówiłem kawę generalne obsluga dała mi do zrozumienia iż maja ciekawsze zajęcia niż obsługiwanie gości pomijając raczej prywatne rozmowy o zamawianym towarze których nie dało się nie słyszeć wyszedłem zdegustowany po tym jak „barman „ obgryzal paznokcie na forum i zachowywał się przy tym bardzo swobodnie ..

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, rob119988

Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna naprawdę przepyszna , pieczywo troche wyschniete i nieswieze. Obsluga bardzo miła. Creme Brulee oraz inne desery tak samo bardzo dobre. Zachęcam wszystkich do przyjscia i zjedzenia pysznego obiadu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, terenia254
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja Szara to przede wszystkim piękne zabytkowe wnętrze, klimat i atmosfera Starego Rynku. W takim otoczeniu cudownie można spędzić czas.

Plusy:
- pyszne jedzenie (każda potrawa przygotowana z doskonałością, świeże produkty, pięknie podane)
- duże porcje
- piękne wnętrze
- okolica starego miasta
- pyszne wino
- polecam deser : mus z białej czekolady z marakują i truskawkami.. PYCHA!

Minusy:
- bardzo długi czas oczekiwania (na same przystawki 1,5h!!)
- drogie ceny
- skromne czekadełko jak na takie ceny i czas oczekiwania na dania główne
- obsługa nie była sympatyczna
- wysłużone sztućce, obrusy i zastawa

Na pewno warto odwiedzić to miejsce nawet dla samych wnętrz, jednak za tak wysokie ceny i długi czas oczekiwania na dania, poszukałabym innego miejsca.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iwona W
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

Obsługa ok, jedzenie bdb. Mam jednak uwagi dotyczące nakryć - zniszczone sztućce, kieliszki bardziej pasujące do knajpki niż eleganckiej restauracji. I do tego dziury w tynku na wprost w polu widzenia. Wystrój b. słaby. Postarajcie się trochę .

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, MalgorzataB346
Zrecenzowano 16 czerwca 2018

Dobra restauracja w Rynku, ale droga. Dania uwzględniają produkty sezonowe. Niestety osoby dbające o dietę raczej nic dla siebie nie znajdą. Obsługa kelnerska na dobrym poziomie. Dość długi czas oczekiwania na dania.Podsumowując: nic nie wyróżnia Restauracji Szarej ani na plus ani na minus, nazwa więc adekwatna ;)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Justyna S

Szara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szara? Podziel się wrażeniami!