Kraków

“No na prawdę spoko”
Streat Slow Food — recenzja

Streat Slow Food
Nr 52 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

My już mamy swój ideał, ale to nie znaczy że zamykany się na inne propozycje. SSF już znamy od dawna, ale długo nas tam nie było i...i Mike są takie powroty! Miło było znów zjeść dobrą dynię i soczyste mięsko.
Na prawdę spoko, i na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, klaudias779

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Trzymają poziom już od dłuższego czasu. Nigdy się nie zawiodłem. Dla mnie jedne z najlepszych w Krakowie. Burgery bardzo dobre, duże i warte swojej ceny.

Dziękujemy, MarcinLas
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i przyjemne miejsce, położone w cichym miejscu Kazimierza z bardzo ładnym ogródkiem. Burger dobrze wysmażony i zrobiony ze świeżych i smacznych dodatków, jednakże bułka mogłaby być troszkę bardziej chrupiąca. Frytki też były smaczne, byłoby pięć gwiazdek, ale frytki zostały wydane 10 minut po burgerze, a lubię jeść je jednocześnie z burgerem. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, 832jacekj
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019

Bardzo miła obsługa, krótki czas oczekiwania w kiosku, wzięliśmy elpicante i leser - w smaku genialne!
Cenowo też w porządku.

Polecam każdemu!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna F
Zrecenzowano 26 marca 2019

Zamówiliśmy 4 burgery :2x BBQ, 1x Chłopburger oraz 1x Zły porucznik. Przy płaceniu już usłyszałem - powiedział pan tylko trzy. Jednak uznałem to za jakieś niedosłyszenie lub nie dopowiedzenie. Zapłaciliśmy więc za 4 normalną cenę i oddaliliśmy się w stronę miejsca pracy w celu konsumpcji. Po jednak odpakowaniu wszystkich czterech burgerów - dodam na marginesie, że byliśmy na czas a posiłek był na prawdę lekko ciepławy - w kuchni pracowniczej okazało się, że jeden z BBQ jest zwykłym burgerem podpisanym jako BBQ. Gdyby nie wcześniejsza sytuacja pomyślałbym, że była to zwykła pomyłka. Co więcej, nawet jakbym usłyszał "ok, nie dogadaliśmy się jeden jest zwykły" lub też zamówienie rzekomo było na 1x BBQ również bym zrozumiał. Jednak oszukiwać kogoś z premedytacją dla 2zł i psuć jego dzień to jest po prostu prostactwem w czystej postaci.
Podsumowując z wymienionych powyżej powodów nie polecam tego miejsca

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, p2111

Streat Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Streat Slow Food? Podziel się wrażeniami!