Ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 8 maja 2019
GrzegorzRud
Warszawa, Polska
Bez szału

Moja uczucia co do tego klubu są bardzo mieszane. Drogi klub, średnia atmosfera i bardzo drogo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 czerwca 2018
jolkaka78
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 8 maja 2019

Zostałem zaproszony przez znajomych, skorzystałem, dobrze wspominam pobyt w tym miejscu. Możliwe, że jeszcze tam wstąpię w przyszłości.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, GrzegorzRud
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Mój ulubiony klub muzyczny w Krakowie - co weekend różnorodna muzyka i DJ'e grający na wysokim poziomie. Świetna obsługa barmańska. Jest czysto, schludnie oraz bezpiecznie. Osobiście cenie sobie świetny kontakt z klubem jeśli chodzi o rezerwację loży. Jeśli uwielbiasz muzykę House/Electro House/EDM oraz R&B to jest to miejsce dla Ciebie !

Dziękujemy, orquell
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Klub w sercu Krakowa.
Dwa dancefloory.
Dogodny dojazd.
Fajna atmosfera i profesjonalna obsługa.

Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, S1163IVdanield
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Coco_krakow, Kierownik ds. PR, COCO Music KlubOdpowiedź udzielona 7 stycznia 2019

Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i zapraszamy ponownie! #cocostaff

Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Polecam to miejsce. Muzyka świetna, dużo loży do siedzenia, klub bardzo nowoczesny. Jeśli chodzi o alkohol to każdy najdzie coś dla siebie. Od klasycznego piwa po topowe butelki. Atmosfera - rodzinna. Ochrona - najbardziej wyrozumiała w Krakowie.

Dziękujemy, KubaB189

Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mega zabawa obsługa na najwyższym poziome. Dobry alkohol barmani super, muzyka bardzo fajna klubowa, noga sama skacze do bitu. Gorąco polecam

Dziękujemy, Maciej P

Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i zapraszamy ponownie!