“Nietypowo, miło, smacznie...”

Kącik 6 – Multikulti Cafe
Nr 317 wśród 1 879 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie
Opis: "Kącik 6" jest to miejsce wyjątkowe – na ulicy o tej samej nazwie oraz pod tym samym numerem znalazły swój dom doskonała kawa, domowa lemoniada oraz herbata mrożona. Na miejscu wypiekany jest chleb (niesamowicie chwalony przez naszych klientów), a jak przygotowywane jest brownie, cała ulica przesiąknięta jest jego zapachem – nic dziwnego, że ten deser jest najpopularniejszą słodką rzeczą. Podawany na ciepło z lodami oraz listkiem mięty ma już swoich wiernych fanów. Każdego dnia jest inne menu – codziennie inna zupa, tarta oraz danie główne. Można tutaj nie tylko dobrze zjeść – wspólnie przeżywamy sportowe emocje, regularnie odbywa się swap modowy, odbywają się również różne zajęcia dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 11 października 2016

Miejsce nietypowe, szukające swojego pomysłu na trudnym rynku kulinarnym zaskakuje pozytywnie. Można w tej restauracji zjeść dobry obiad, napić się wyśmienitej kawy, przekąsić, miło spędzić czas. Doskonałe miejsce do odpoczynku w czasie zwiedzania Podgórza. Za 18 złotych można zjeść mus pieczarkowy z boczkiem i grzankami, do tego woda mineralna i miła muzyka płynąca w tle. Polecam dla młodych, zwłaszcza turystów zwiedzających Kraków. Restauracja dysponuje ogródkiem, jednak w czasie naszego pobytu był on wyłączony z użytkowania. W restauracji jest darmowe W-FI.

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, Olosz

Zrecenzowano 24 października 2015 z urządzeń przenośnych

Idealne do odwiedzenia po MOCAKU. Tak wlaśnie zrobilyśmy z moją przyjaciółką. Przepyszna czekolada :) Gorąco polecam

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, olula9
Zrecenzowano 7 października 2015

Mila atmosfera. Pyszne salatki. Piwo lub kawa przy kominku. Miejsce na odpoczynek po zwiedzaniu MOCAK muzeum.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, AlbertWrogu
Zrecenzowano 19 września 2015 z urządzeń przenośnych

Blisko domu a czasem chodzimy daleko i narzekamy a tuż za rogiem tak smacznie polecam wszystkim z okolicy bo warto!!!!miła obsługa dobra kuchnia!!!

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Julia A
Zrecenzowano 26 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kolacja w przemiłym towarzystwie właścicielki i przepyszne ziemniaki zapiekane pod łososiem. A na koniec biszkopt z jagodami. Jak nie wracać? :)

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Adam K

Kącik 6 – Multikulti Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kącik 6 – Multikulti Cafe? Podziel się wrażeniami!