“Wstrzymał Słońce, ruszył rondle”
Restauracja Copernicus — recenzja

Restauracja Copernicus
Nr 78 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niezapomniane chwile przy menu degustacyjnym na kosmicznym poziomie proponowanej tu kuchniami molekularnej. Jedyne tego typu miejsce w Krakowie. Wnętrza wysmakowane, podobnie zastawa stołowa. Jedyny minus - trochę natarczywa prezentacja poszczególnych dań przez kelnera. Świetne miejsce na dyskretną kolację, bo równie kosmiczne ceny wydatnie ograniczają liczbę gości.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 11 lipca 2018

Kolacja degustacyjna to uczta zarówno dla oczu jak i podniebienia. Każde danie to osobne dzieło sztuki, pięknie podane i bardzo smaczne. Absolutnie fantastyczne pieczywo, wypiekane na miejscu. Zwieńczeniem kolacji był deser, który zaskakuje
wyglądem i smakiem (mam na myśli kremówkę,pyyycha!). Obsługiwał nas Pan kelner,
którego profesjonalizm i przemiły sposób bycia zasługuje na słowa uznania.
Kończyliśmy nasze wino na dachu hotelu podziwiając pięknie podświetlony Wawel,
była to właśnie sugestia kelnera - był to bardzo dobry pomysł.
Był to cudowny wieczór, który na pewno nie będzie ostatnim spędzonym w tym miejscu!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, dana401
Zrecenzowano 16 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce , zadziwiająca kuchnia , wyselekcjonowane smaki tak w kilku słowach można określić to miejsce . Szef kuchni na bardzo wysokim poziomie , produkty użyte do dań bardzo wysokiej jakości . Polecam dania degustacyjne , możemy się przenieść w kulinarną podróż .

Jedyny minus to kelner mało zorientowany w daniach , kilka razy nie umiał odpowiedzieć na pytania o serwowanych daniach , informacje uzupełniał po rozmowie z szefem kuchni. W takim miejscu jest niedopuszczalne !!

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano 26 września 2017

Na uznanie zasługuje nie tylko wyśmienite menu i wspaniała obsługa, ale także cudowne wnętrza i wyjatkowa atmosfera. Zorganizowano nam wspaniałe kameralne przyjęcie poślubne, które na długo zapadnie w pamięci naszych bliskich. Na wyjątkowe uznanie zasługuje Pani Manager restauracji, która swoim profesjonalizmem zachwyca. Cudowny hotel i świetna restauracja a to wszystko w pięknym miejscu. Dziękujemy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Magdalena0st
Zrecenzowano 4 września 2017

Jedzenie poprawne, dobre ale szału nie ma. Niestety cały urok miejsca przyćmiła zła obsługa. Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby kelner popędzał przy posiłku - bo kucharz chce iść do domu. Rozczarowana jestem tym miejscem ogromnie. Być może tak traktuje się tam Polaków. Na sali pozostało kilka stolików głośnych anglojęzycznych gości, ich jakoś nikt nie popędzał. Może miałam pecha ale od tej klasy lokalu wymagany jest profesjonalizm. Chwaląc się Michelin-em, trzeba zachować wszelkie standardy. Niestety nie polecę tego lokalu.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, DominikaKrak

Restauracja Copernicus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Copernicus? Podziel się wrażeniami!