“Słabo”
Chłopskie Jadło — recenzja

Chłopskie Jadło
Nr 437 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Wystrój lokali przywodzi na myśl stary polski dom, a motywem przewodnim jest kurka i zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci, które mają do dyspozycji kąciki zabaw oraz specjalne menu. Charakterystyczne wnętrza restauracji i swobodna sielska atmosfera do dziś służą wspólnemu biesiadowaniu zarówno w mniejszym, jak i większym gronie. A to wszystko przy dźwiękach oryginalnej muzyki ludowej, nagranej specjalnie na potrzeby sieci Chłopskie Jadło.Menu restauracji Chłopskie Jadło to najlepsze polskie przysmaki przygotowywane w oparciu o oryginalne receptury. Potrawy komponowane są na miejscu ze świeżych i naturalnych składników, co zdecydowanie wpływa na jakość dań. Chłopskie Jadło serwuje też szeroki wybór pierogów, które lepione są ręcznie na bieżąco w restauracji. Ale oferta chłopskich specjałów jest znacznie szersza. W karcie nie brakuje przekąsek, zup, soczystych mięs, marynat własnego wyrobu, deserów czy rozmaitych kasz i placków. Oprócz propozycji kulinarnych Chłopskie Jadło ma w swojej ofercie także obsługę cateringową imprez firmowych i plenerowych.

Dania podawane jak im się chce. Jedna osoba zjadła druga musiała czekać jeszcze 30 minut. Smak potraw tez pozostawia do życzenia. Sos pieczeniowy nim nie jest. Kopytka rozgotowane. Ryba bez smaku. Za te pieniądze i taki długi czas oczekiwania, można zjeść gdzie indziej. Szczerze nie polecam!!!

Dziękujemy, Storyteller447533

Serdecznie nie polecam. Przy płaceniu kelner zadaje pytanie: kto będzie płacić napiwek, czy mam go doliczyć do płatności kartą? 10 zł?
Halko, od kiedy to kelner dyktuje, ile powinno się dać napiwku? Bardzo niegrzeczne i niekomfortowe, ponieważ byłam wtedy na obiedzie ze znajomymi obcokrajowcami, a kelner stał nad nami i trzymał rękę na rachunku - nie dał nawet zobaczyć znajomej, czy wszystko się zgadzało. W Polsce nie ma obowiązku zostania napiwku, jest tylko wybór klienta, proszę nie naciągać turystów!! Już nigdy nie zabiorę moich zagraniczych znajomych do żadnego lokalu z Państwa sieci.

1  Dziękujemy, aleksandraH9439MG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: radek125, Kierownik, Chłopskie JadłoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,
Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację. Bardzo proszę o kontakt w celu wyjaśnienia i rekompensaty zaistniałych okoliczności. Tel: 501-490-740 mail: 807.krakow@chlopskiejadlo.pl

Zrecenzowano 12 września 2019

Lokal urządzony z klimatem, przemiła i pomocna obsługa, jedzenie pyszne a porcję ogromne. Polecam :)

Dziękujemy, Thehexeme
Zrecenzowano 1 września 2019

Lokal bardzo przytulny. Czas oczekiwania na jedzenie w porządku a samo jedzenie doskonałe. Bardzo pomocna obsługa kelnerska - pozdrawiam kelnerkę Hanię :)

Dziękujemy, Z00007
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie , duże porcje . Super miła obsługa . Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tej restauracji . Polecam

Dziękujemy, Joanna Z

Chłopskie Jadło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chłopskie Jadło? Podziel się wrażeniami!