“Polowanie na napiwki”
Chłopskie Jadło — recenzja

Chłopskie Jadło
Nr 438 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Wystrój lokali przywodzi na myśl stary polski dom, a motywem przewodnim jest kurka i zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci, które mają do dyspozycji kąciki zabaw oraz specjalne menu. Charakterystyczne wnętrza restauracji i swobodna sielska atmosfera do dziś służą wspólnemu biesiadowaniu zarówno w mniejszym, jak i większym gronie. A to wszystko przy dźwiękach oryginalnej muzyki ludowej, nagranej specjalnie na potrzeby sieci Chłopskie Jadło.Menu restauracji Chłopskie Jadło to najlepsze polskie przysmaki przygotowywane w oparciu o oryginalne receptury. Potrawy komponowane są na miejscu ze świeżych i naturalnych składników, co zdecydowanie wpływa na jakość dań. Chłopskie Jadło serwuje też szeroki wybór pierogów, które lepione są ręcznie na bieżąco w restauracji. Ale oferta chłopskich specjałów jest znacznie szersza. W karcie nie brakuje przekąsek, zup, soczystych mięs, marynat własnego wyrobu, deserów czy rozmaitych kasz i placków. Oprócz propozycji kulinarnych Chłopskie Jadło ma w swojej ofercie także obsługę cateringową imprez firmowych i plenerowych.

Serdecznie nie polecam. Przy płaceniu kelner zadaje pytanie: kto będzie płacić napiwek, czy mam go doliczyć do płatności kartą? 10 zł?
Halko, od kiedy to kelner dyktuje, ile powinno się dać napiwku? Bardzo niegrzeczne i niekomfortowe, ponieważ byłam wtedy na obiedzie ze znajomymi obcokrajowcami, a kelner stał nad nami i trzymał rękę na rachunku - nie dał nawet zobaczyć znajomej, czy wszystko się zgadzało. W Polsce nie ma obowiązku zostania napiwku, jest tylko wybór klienta, proszę nie naciągać turystów!! Już nigdy nie zabiorę moich zagraniczych znajomych do żadnego lokalu z Państwa sieci.

1  Dziękujemy, aleksandraH9439MG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: radek125, Kierownik, Chłopskie JadłoOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,
Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację. Bardzo proszę o kontakt w celu wyjaśnienia i rekompensaty zaistniałych okoliczności. Tel: 501-490-740 mail: 807.krakow@chlopskiejadlo.pl

Zrecenzowano 12 września 2019

Lokal urządzony z klimatem, przemiła i pomocna obsługa, jedzenie pyszne a porcję ogromne. Polecam :)

Dziękujemy, Thehexeme
Zrecenzowano 1 września 2019

Lokal bardzo przytulny. Czas oczekiwania na jedzenie w porządku a samo jedzenie doskonałe. Bardzo pomocna obsługa kelnerska - pozdrawiam kelnerkę Hanię :)

Dziękujemy, Z00007
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie , duże porcje . Super miła obsługa . Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tej restauracji . Polecam

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Prawdziwe swojski klimat i przepyszna polska kuchnia! Świetna lokalizacja, przy rynku a jakby całkowicie od niego z daleka. Zamówiłam zrazy, były bardzo smaczne. Na podanie czekaliśmy 20 minut. Mąż zamówił gołąbki, były obłędne! Zupełnie jak domowej roboty. Obsługa bardzo miła, kompetentna, dobrze zorganizowana pomimo bardzo dużego ruchu w lokalu. Polecam

Dziękujemy, Agnieszka S

Chłopskie Jadło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chłopskie Jadło? Podziel się wrażeniami!