“Pycha!”
Vesuvio — recenzja

Vesuvio
Nr 750 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pizza
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Przepyszna włoska pizza na cienkim cieście, prawdziwe włoskie makarony podane z świetnymi dodtakim zachęcają do powroty w to miejsce a przemiła obsługa sprawia że atmosfera w restracji jest bardzo przyjemna :)

Dziękujemy, KMdj77

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Wspaniała obsługa, pyszne jedzenie, adekwatne do ceny. Klimat raczej spokojny, hałas z ulicy pomimo lokalizacji w praktycznie żadnym stopniu nie przeszkadza w spokojnym spożywaniu tych pyszności. Wystrój elegancki, domowe wino to majstersztyk w tym lokalu, polecam, szczególnie pizza na cienkim cieście z dodatkiem oliwy z oliwek z bogatym wyborem smaków/rodzajów, czego dusza zapragnie. Restauracja w stylu włoskim, bardzo polecam, jeśli ktoś ma ochotę przenieść się ponad półtora kilometra na południowy zachód w głąb bajecznie smacznej włoskiej kuchni ☺️

Dziękujemy, Kasia R
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Pyszne jedzenie, super obsługa, fajny wystrój i klimat lokalu, polecam serdecznie wszystkim którzy kochają włoska kuchnie :)

Dziękujemy, B1550KBdarias
Zrecenzowano 24 lipca 2019

To już nasza druga wizyta w Vesuvio. Pyszna pizza prosto z pieca i świetne ręcznie robione makarony. Kameralny lokal przy głównej ulicy skąd niedaleko do wszystkich atrakcji Krakowa. Bardzo dobra obsługa.
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, DanielleS4005
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pani kelnerka nie miła. Przynosi brudne kieliszki od wina i talerze. Wiele razy było to zgłaszane. Dodatkowo dostaliśmy nie takie danie jakie zamawialismy

Dziękujemy, Kamila P

Vesuvio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vesuvio? Podziel się wrażeniami!