“Obiad Krk”
U Babci Maliny — recenzja

U Babci Maliny
Zamów online
Nr 46 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół i barszcz czerwony z krokietem bardzo dobry. Obiad smaczny i świeży. Jedynie wnętrze nieprzyjemne i za dużo wystaw na półkach z każdej parafii.

Dziękujemy, Marek B

Zrecenzowano 12 września 2019

Zamówiłam swoje jedzenie wczoraj o 19:00, ot dwie zwykłe zupki. Podany czas dostawy to 20:30 więc korzystając z wolnej chwili zajęłam się innymi sprawami. O 19:40 zadzwonił telefon, którego nie usłyszałam (nie mam problemu z tym że moje zamówienie mogło być dostarczone wcześniej - po prostu się nie spodziewałam). 4 minuty później oddzwaniam, jednak nikt nie odbiera. O godzinie 20 dostaję telefon od bardzo chamskiego i do przesady cwanego obywatela jakimże prawdopodobnie był właściciel tudzież manager :P Usłyszałam mnóstwo pretensji dotyczących mojego zamówienia. Podobno dostawca próbował dostarczyć moje zamówienie aż 2 razy! Niestety, tymczasem mojego domofonu nie usłyszałam ani razu. Tłumacząc przez telefon zaistniałą sytuację o pewnej pomyłce adresu przez pana dostawcę usłyszałam prześmiewczo, że ów Pan dobrze zna ulicę Poznańską (gratuluję). Za całą sytuację zostałam obwiniona ja, a Pan niemiły właściciel z łaską powiedział, że moje zamówienie może zostać dostarczone "jak dostawca będzie jechał". Oczywiście zapytałam kiedy będzie jechał... znów usłyszałam niemiło " jak się uzbiera zamówień, na pewno już nie na 20:30". Jedzenie dostałam po 21:00. Wylądowało w koszu, ponieważ było zimne i naprawdę niesmaczne.
Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca jeśli chcecie spokojnie zjeść coś smacznego. Dobre alternatywy to koko, u Jana, apetyt bistro, pod pretekstem... i chyba wszystko inne. Pozdrawiam.

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wiele razy już Babcia Malina napełniała żołądki mojej rodziny i przyjaciół. Za każdym razem chętnie tu wracamy, bo choć coraz dłużej trzeba stać w kolejce, to warto. Jedzenie jest świeże, pyszne, domowe. Duży wybór i umiarkowane ceny. Choć lokal może nie jest szczególnie wykwintny, to jednak na swój urok. Pewnie jeszcze nie raz tu zajrzymy.

Dziękujemy, nosjed
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Miejsce bardzo nietypowe ze względu na tajemniczą lokalizację. Aby się do niego dostać trzeba najpierw znaleźć szyld z nazwą "U babci Maliny", następnie przejść przez hol Biblioteki, skręcić w lewo na wewnętrzne podwórko i znów w lewo do naszej knajpki ;)
Wchodząc mijamy Pana w kąciku, skręcamy w prawo i w odpowiednim momencie w lewo. Jeśli pójdziemy do końca korytarza zapominając skręcić, to wylądujemy w...kuchni XD
Miejsce umeblowane w swojskim stylu, drewniane stoły i ławy, nisze z "niby okienkami", rzeźba z "Babcią Maliną". Nietypowo, bo jest także...duże akwarium z rybkami XD
Płatność gotówką (tylko!) od razu przy ladzie. Dania tradycyjne polskie, czyli raczej na tłusto. Porcje solidne. Zupy, drugie dania, polskie ciasta, kompot :)
Kelnerskiej obsługi brak, stolików dużo, raczej ciasno, okienko na zwrot naczyń.
Mimo tak specyficznych warunków chętnie tam wrócę ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgjsa
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Weszliśmy zaproszeni przez miłą Panią promotorkę.
Nie ma co zbyt dużo opisywać , bardzo masowe jedzenie , pod turystów , niby kuchnia polska ale bardzo słaba.
Dużo proszków i glutaminianu. Dopiero po wyjściu sprawdziliśmy opinie o tym miejscu , a to był błąd.
Duży plus dla Pani promotorki że potraf do tego miejsca ściągnąć ludzi.

Dziękujemy, 291domiaqw

U Babci Maliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Babci Maliny? Podziel się wrażeniami!