“Najgorsza restauracja na dowóz w Krakowie”
U Babci Maliny — recenzja

U Babci Maliny
Zamów online
Nr 46 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Zamówiłam swoje jedzenie wczoraj o 19:00, ot dwie zwykłe zupki. Podany czas dostawy to 20:30 więc korzystając z wolnej chwili zajęłam się innymi sprawami. O 19:40 zadzwonił telefon, którego nie usłyszałam (nie mam problemu z tym że moje zamówienie mogło być dostarczone wcześniej - po prostu się nie spodziewałam). 4 minuty później oddzwaniam, jednak nikt nie odbiera. O godzinie 20 dostaję telefon od bardzo chamskiego i do przesady cwanego obywatela jakimże prawdopodobnie był właściciel tudzież manager :P Usłyszałam mnóstwo pretensji dotyczących mojego zamówienia. Podobno dostawca próbował dostarczyć moje zamówienie aż 2 razy! Niestety, tymczasem mojego domofonu nie usłyszałam ani razu. Tłumacząc przez telefon zaistniałą sytuację o pewnej pomyłce adresu przez pana dostawcę usłyszałam prześmiewczo, że ów Pan dobrze zna ulicę Poznańską (gratuluję). Za całą sytuację zostałam obwiniona ja, a Pan niemiły właściciel z łaską powiedział, że moje zamówienie może zostać dostarczone "jak dostawca będzie jechał". Oczywiście zapytałam kiedy będzie jechał... znów usłyszałam niemiło " jak się uzbiera zamówień, na pewno już nie na 20:30". Jedzenie dostałam po 21:00. Wylądowało w koszu, ponieważ było zimne i naprawdę niesmaczne.
Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca jeśli chcecie spokojnie zjeść coś smacznego. Dobre alternatywy to koko, u Jana, apetyt bistro, pod pretekstem... i chyba wszystko inne. Pozdrawiam.

Dziękujemy, Marta B

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wiele razy już Babcia Malina napełniała żołądki mojej rodziny i przyjaciół. Za każdym razem chętnie tu wracamy, bo choć coraz dłużej trzeba stać w kolejce, to warto. Jedzenie jest świeże, pyszne, domowe. Duży wybór i umiarkowane ceny. Choć lokal może nie jest szczególnie wykwintny, to jednak na swój urok. Pewnie jeszcze nie raz tu zajrzymy.

Dziękujemy, nosjed
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Miejsce bardzo nietypowe ze względu na tajemniczą lokalizację. Aby się do niego dostać trzeba najpierw znaleźć szyld z nazwą "U babci Maliny", następnie przejść przez hol Biblioteki, skręcić w lewo na wewnętrzne podwórko i znów w lewo do naszej knajpki ;)
Wchodząc mijamy Pana w kąciku, skręcamy w prawo i w odpowiednim momencie w lewo. Jeśli pójdziemy do końca korytarza zapominając skręcić, to wylądujemy w...kuchni XD
Miejsce umeblowane w swojskim stylu, drewniane stoły i ławy, nisze z "niby okienkami", rzeźba z "Babcią Maliną". Nietypowo, bo jest także...duże akwarium z rybkami XD
Płatność gotówką (tylko!) od razu przy ladzie. Dania tradycyjne polskie, czyli raczej na tłusto. Porcje solidne. Zupy, drugie dania, polskie ciasta, kompot :)
Kelnerskiej obsługi brak, stolików dużo, raczej ciasno, okienko na zwrot naczyń.
Mimo tak specyficznych warunków chętnie tam wrócę ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgjsa
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Weszliśmy zaproszeni przez miłą Panią promotorkę.
Nie ma co zbyt dużo opisywać , bardzo masowe jedzenie , pod turystów , niby kuchnia polska ale bardzo słaba.
Dużo proszków i glutaminianu. Dopiero po wyjściu sprawdziliśmy opinie o tym miejscu , a to był błąd.
Duży plus dla Pani promotorki że potraf do tego miejsca ściągnąć ludzi.

Dziękujemy, 291domiaqw
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Smutna prawda....kiedyś jedzenie było smaczne, porcję obfite za przystępną cenę. Obecnie najtańsze danie ponad 20 zł, a standardowe ponad 30 zł, porcję małe: befsztyk cieniutki, ubogi, dania podane koszmarnie, dla dwóch osób wydane jedno, po 15 minutach drugie...co powoduje że jedna osoba musi jeść samotnie, bo miałaby zimne, dodatkowo z uwagi na jeden zestaw surówek musiała jeść suche ziemniaki, bo zestaw podany był dopiero do drugiego dania...efekt brak szacunku do klientów.
Niestety nie polecam...za tą cenę na rynku jest mnóstwo wspaniałych restauracji.

Dziękujemy, Aga K

U Babci Maliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Babci Maliny? Podziel się wrażeniami!