“Świetna pizza ”
Trzy Papryczki — recenzja

Trzy Papryczki
Zamów online
Nr 261 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielka pizzeria w Centrum w bocznej ulicy od Grodzkiej .Bez tłumów i spokojnie można się delektować świetna pizza .Piękny ogrodek .Można również zjeść inne dania z kuchni włoskiej.Niewielka karta win ale bardzo smacznymi pozycjami ,chianti świetne .Ogródek restauracji jest połączony z ogrodem restauracji Corleone .Obsługa jest młoda ale za to bardzo sympatyczna .Miejsce w którym czas płynie wolno i sympatycznie .Polecam

Dziękujemy, mirodelaluz

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Trochę z boku na Poselskiej. W lecie świetny ogódek pozwala odpocząć. Pizze bardzo dobre, makrony też.

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i przyjemnie. Obsługa miła i pomocna. Jest tez gdzie usiaść większą paczką. Dobre miejsce żeby dobrze i jak na Kraków tanio zjeść. Polecam!

Dziękujemy, siasiasc
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Osluga zupełnie nieważna na klientów. Czekaliśmy na pizzę 60 min, jej jakoś ocienilabym na bardzo przeciętna. Za to bardzo dobre desery

Dziękujemy, agnieszkasX9661PX
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza i wino ! Bardzo miła obsługa, bardzo miło spędziliśmy czas, szkoda było opuszczać miejsce pomimo deszczu obsługa jedzenie było bardzo dobre .

Dziękujemy, Y4516OPkim

Trzy Papryczki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trzy Papryczki? Podziel się wrażeniami!