“Bardzo Pysznie!”
Taco Mexicano — recenzja

Taco Mexicano
Nr 518 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Bardzo miło spędzony czas, w dniu którym byłem muzyka była na żywo oczywiście meksykańska, dania świeże i smacznie przynoszone bardzo szybko, personel miły i uśmiechnięty. Nie trzeba lecieć 14 godzin do Meksyku żeby go spróbować !!! Polecam :)

Dziękujemy, NieSmakujeMi

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie sądziłem, że dania, które jadałem w knajpach "niemeksykańskich", mogą mnie tak pozytywnie zaskoczyć podczas wizyty w meksykańskiej restauracji. Ceny przystępne, lokal bardzo fajny, a jedzenie kosmos! Na pewno wrócę i będę polecać znajomym!

1  Dziękujemy, turas2019
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Znam taco od lat , przychodzimy tam ze znajomymi co najmniej od lat 20:) i niestety w ostatnim czasie po raz kolejny enchilada wegetariańska była fatalna, wręcz nie dobra:( , sałatki podawane jako dodatek do burito i enchilady kiedyś były przepyszne, była taka z czerwonej kapusty ze śmietanka i chyba ananasem i kukurydzą a teraz tragiczny colesław wręcz ostatnio z wyglądu dosłownie w kolorze szarym:( jedyne co mi tym razem smakowało to quasadila wege naprawdę dobra z sosami i na ostro salsa z pomidorkami, koleżanka miała burito mieszane i mówiła że tez jest dobre:) brakuje dobrego managera , kiedyś był przesympatyczny manager z Meksyku , zawsze uśmiechnięty i zagadujący do każdego, polecił nam sernik z przepisu jego mamy albo babci który jest jako deser i naprawdę był pyszny:) Mam nadzieję , że zostaną zmienione sałatki i poprawi się ta enchilada i potrawy będą ciepłe bo bywa że są letnie i wtedy znowu tam zaglądniemy cała ekipą:) na tą chwilę odpuszczamy:(

Dziękujemy, aleksandra123455
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z narzeczonym na obiedzie. Pierwszy i ostatni raz. Dostaliśmy tortille ewidentnie kupowana gotowa, śmierdziala octem i na pewno nie była kukurydziana. Samo jedzenie nie smakowało jak meksykańskie, było mdłe, bez smaku. Guacamole się skończyło co bardzo nas zaskoczyło skoro jest to podstawa każdej meksykańskiej potrawy. Zmarnowane 90 złotych....

Dziękujemy, joanna92019
Zrecenzowano 9 marca 2019

Do Taco Mexicano na ul. Poselskiej chodzimy od kilkunastu lat. Na początku chodziliśmy tam dość często, oczywiście za sprawą genialnego burrito, które powalało zarówno smakiem jak i ilością. Potem bywało różnie, raz było lepsze, raz gorsze, ale nigdy nie można było powiedzieć, że jest niedobre. Po długiej przerwie, postanowiliśmy wybrać się do Taco na sobotni obiad. Postanowiliśmy spróbować czegoś nowego, ale nie zapomnieliśmy oczywiście zamówić naszego ulubionego burrito. Niestety tym razem danie nas rozczarowało. Na szczęście honor miejsca dzielnie obroniły pyszne tapas w postaci Nachos z różnymi dodatkami oraz wyborne Fajitas z polędwiczki wieprzowej z patatas - zdecydowanie polecam ten zestaw, jest obłędny!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Madzia B

Taco Mexicano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Taco Mexicano? Podziel się wrażeniami!