“Polanowski”

Polakowski Self Service Restaurant
Nr 40 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Lunch, Po godzinach
Okolica: Kazimierz

Niby wszystko ładnie wygląda, gołąbki ogromne, szkoda tylko, że bez mięsa. Ja wzięłam pierogi ruskie, które były kompletnie nie przyprawione. Człowiek głodny zjadł ale nie warto.

Dziękujemy, Kinga P

Zamówiliśmy dwudniowy obiad, zupa i naleśniki. Zupy dostaliśmy od ręki, na naleśniki musieliśmy chwilkę poczekać. Jedzenie było smakowite i w odpowiedniej ilości.

Dziękujemy, filipnalepa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

obsługa nadajaca sie do pola anie do kuchni,kto je tam zatrudnił???? wszedłem do galerii 20 minut przed oficjalnym otwarciem ,poprosilem pania o przygotowanie schabowego na wynos i bigosu wrucielm juz 20minut po otwarciu i...TOTALNA OLEWA..!!!! NIC MI NIE PRZYGOTOWALI...wyszlem na wkurwie wrucilem po schab i sam w domu zrobilem...wiecaj tam nie pojde a zamawialem czesto!!!

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Dostałam nieświeże pierogi z mięsem, problemy żołądkowe nie do opisania.Trują ludzi zepsutym jedzeniem..

Dziękujemy, AgnieszkaF297
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie całkiem dobre i w dobrej lokacji ale stoły na zewnątrz są tak brudne ze bardziej higieniczne było by zjeść na podłodze ...

Dziękujemy, Michał S

Polakowski Self Service Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Polakowski Self Service Restaurant? Podziel się wrażeniami!