“Sobotni obiad dla zwiedzających ”

Polakowski Self Service Restaurant
Nr 99 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, w szczególności zupy, ogórkową i barszcz, które to dzieciaki zjadły w całości :) żurek z jajkiem również był wyborny!! Golonko bardzo dobre, kruche mięsko polecam! Minusem jest tylko jedna toaleta damsko-męska oraz nie za duża liczba miejsc siedzących, czasem trzeba poczekać aż się coś zwolni.

Dziękujemy, Włodzimierz K
Napisz recenzję
Polakowski Self Service Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 4 lipca 2017

Sieć restauracji samoobsługowych, byłam w dwóch z nich. Czasem kolejki i ciężko o miejsce. Obsługa zna angielski - plus. Idealne, gdy zwiedza się miasto większą grupą, rodzinnie, z dziećmi i każdy coś innego lubi zjeść. Kuchnia tradycyjna polska, smacznie, ceny umiarkowane, niektóre nawet niskie, ciekawy wystrój (kiszonki w słoikach i warzywa, stare kredensy).

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 5 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Weszłam zupełnie przypadkiem i było warto. Jedzenie świeże, smaczne, domowe a ceny bardzo przystępne. Polecam.

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 5 maja 2017

jedzenie tłuste, staroswiecki styl polskiej kuchni, obciekajace tluszczem i nawalone maką i śmietaną. drogie stosunkowo - troche sztucznie bazujące na styl kuchni polskiej ale juz nie na dzisiejsze czasy.

Dziękujemy, wuska s
Zrecenzowano 5 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Super kotlet schabowy smazony na smalcu i golonka! Knajpa konkretnie oblegana. Kuchnia typowo polska. Obsługa zna język angielski przynajmniej w podstawach :)

Dziękujemy, Izabela B

Polakowski Self Service Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Polakowski Self Service Restaurant? Podziel się wrażeniami!