Kraków

“Co się stało z tym miejscem?!”
Momo — recenzja

Momo
Nr 233 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 1 września 2019

Kiedyś bardzo lubiłam zaglądać do Momo, aby przekąsić coś dobrego. Jednak po ostatnich wizytach stwierdzam, że moja noga już tam więcej nie postanie. Niedogotowane ziemniaki w Masala Dosa, stare sałatki, wodnisty i niedoprawiony sos orzechowy... Dziewczyna za barem zajmująca się głównie podjadaniem obrusza się, gdy zwróciłam uwagę, że coś jest nie tak z jedzeniem, które dostałam. Niemniej, mrucząc coś pod nosem, że takie rzeczy tam się nie zdarzają - zwróciła mi pieniądze. Kiedyś był problem ze znalezieniem wolnego miejsca w Momo w porze obiadowej. Teraz... pustawo. Z jednej strony dobrze, że ludzie nie piszą tu swoich opinii na temat tego, jak wygląda pod kątem smaku Momo, a z drugiej szkoda, bo inni wciąż nadziewają się na niesmaczne jedzenie.

Dziękujemy, MargoBergie

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Warto zakręć dla ziemniaków i szpinaku. Miejsce ze specyficznym wystrojem, ale jedzenie wszystko rekompensuje

Dziękujemy, BStarszy
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne naleśniki z burakami oraz soki świeżo wyciskane. Miła i kompetentna obsługa. Dużo ogłoszeń o warsztatach z tematyki jogi, medytacji.

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce z doskonałym jedzeniem. Za 20zl można roznieść swój brzuch w strzępy. Zawsze pysznie i zawsze miło

Dziękujemy, BStarszy
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019

Ciekawe, smaczne jedzenie wegetariańskie :) Niskie ceny, miła obsługa, dość przyjemny wystrój wnętrza :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sylwia K

Momo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Momo? Podziel się wrażeniami!