“Obiad ok ”
Momo — recenzja

Momo
Nr 215 wśród 2 010 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylusmy. Zjedliśmy. Za 2 osoby 45zl. Bylo smacznie. Miło. Obsluga, zwlaszcza na zapleczu, w typie alternatywnym, co robi fajną atmosferę. Wystrój, jedzenie i obsluga całkiem spójne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Grzegorz P

Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

W środku mroczno, zbyt wielkie stoły które zabierają przestrzeń. Dania niektóre smaczne a niektóre bez wyrazu. Plus za koncepcję mieszania dań.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, barbaran21
Zrecenzowano 17 lutego 2018

Znakomity naleśnik Masala dosa. Do tego w świetnej cenie. Za 20 zł. zestaw duży naleśnik + mała zupa - i jesteś najedzony pod korek, do tego naprawdę bardzo smacznymi potrawami. Córka wzięła kulki warzywne po mandżursku - to danie już nie było tak pyszne. Natomiast wielki minus daję za WC. Gdzie jak gdzie, ale w restauracji (nawet wege, rasta itd) bardaszka nie powinna odbierać apetytu. Momo! Tam trzeba solidnie posprzątać, a najlepiej - zrobić remoncik.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, MaciejL384
Zrecenzowano 11 lutego 2018

Bardzo miła obsługa i dodatkowo bardzo ciekawe smaki. Polecam to miejsce na lekki obiad. Ceny również są w porządku.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Pierożki Momo to moje najlepsze danie i stąd potrzeba sprawdzenia ich smaków w krakowskim barze. Są bardzo dobre, ale zupełnie inne niż jadłem w Nepalu i Indiach. Tam soczysty farsz z kilkunastoma składnikami + ostre sosy to prawdziwy kosmos (szczególnie knajpki w Delhi). Te są te dobre, ale koniecznie musicie wprowadzić wybór sosów do momo, a najlepiej momo z farszem.
Inne dania bardzo dobre. Polecam !

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, PLGeronimo

Momo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Momo? Podziel się wrażeniami!