“świetne jedzenie, przytulna atmosfera”
Aqua e Vino — recenzja

Aqua e Vino
Nr 25 wśród 1 653 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 16 października 2017

W restauracji Aqua e Vino zjadłam najlepszy w swoim życiu karmelizowany kozi ser. Wybitny, niepowtarzalny smak. Pozostałe dania również były bardzo smaczne i ładnie podane. Profesjonalna obsługa, zaciszna atmosfera. Całym sercem polecam.

Dziękujemy, Anna_Zet

Zrecenzowano 30 września 2017

Idealne miejsce na kolację we dwoje i nie tylko. Wspaniałe smaki doskonale wyważone, ale i odważne. Obsługa perfekcyjna, atmosfera dostojna, ale bez nadęcia. Kapitalna restauracja z włoskimi daniami i włoską atmosferą i...włoskim właścicielem!!! Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, Staszek K
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce. Estetyczny wystrój bez nadęcia; obsługa na najwyższym światowym poziomie, doskonale znająca menu i szczegóły kuchni, smakowite jedzenie i ceny zadziwiająco niskie, jak na tę część Krakowa. Z pewnością tu wrócimy jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce z wyglądu bardzo niepozorne, mała knajpka, jedzenie jest zaskakująco dobre, wręcz przepyszne. Wspaniały klimat, kelnerzy mówią po włosku, Dania są podawane bardzo włosko, domowo, co sprawia ze goście czuja się jak w domu. Bardzo uprzejma obsługa. Wystrój schludny i nowoczesny. Serdecznie polecam !!!

Dziękujemy, martasJ9462ZX
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta i kolejne pozytywne zaskoczenie. Postawy wyśmienite, niesamowita obsługa, fantastyczny właściciel. Prawdziwe włoskie miejsce. Polecam ❤

Dziękujemy, Ela N

Aqua e Vino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Aqua e Vino? Podziel się wrażeniami!