“Urodzinowa kolacja :)”
Aqua e Vino — recenzja

Aqua e Vino
Nr 20 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 45
21 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Urodzinowa kolacja :)”
Zrecenzowano: 15 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta resteuracja. Ciekawa karta, wyśmienite wino oraz przepyszne potrawy. Miła obsługa i bardzo zaangażowany właściciel. Polecam zwłaszcza smakoszom owoców morza

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Ela N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RISTORANTEAQUAEVINO, Proprietario, Aqua e Vino, 23 marca 2017
Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszy nas fakt, że na kolację urodzinową wybrała Pani naszą restaurację. Mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia, i do spróbowania kolejnych włoskich smaków naszej kuchni :)
Napisz recenzję

10 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Świetna włoska kuchnia”
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Jest to moja ulubiona włoska restauracja w Krakowie zlokalizowana w sercu miasta, dwa kroki od Rynku. Bywam w niej bardzo często. Prowadzą ją Włosi. Bardzo dobre jedzenie, robione ze świeżych, dobrych produktów. Makarony są własnego wyrobu. Świetne. Na przystawki polecam carpaccio wołowe z octem balsamicznym i carpaccio ze świeżego łososia z kaparami i toskańską oliwą z oliwek. Wszystkie makarony są bardzo dobre. Moim ulubionym daniem jest spaghetti ze świeżym homarem. Nie ma go w karcie, trzeba pytać :). Dobre wino, desery i kawa. Miła obsługa (właściciele też często obsługują :) ), fajny klimat restauracji. Ceny przystępne.

• Data wizyty: lutym 2017
1 Dziękujemy, W9802UHann
Dziękujemy za wystawienie opinii. Cieszymy się, że wszystkie nasze potrawy wyśmienicie smakują. Mamy nadzieję do zobaczenia niebawem :)
Olkusz, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Dobra włoska kuchnia”
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Fettuccine z wędzonym łososiem, czy też gnocchi z serem gorgonzola bardzo dobre. Gorzej miała się rzecz z risotto, ale nie było to danie całkiem do bani. Mięsa na bardzo dobrym poziomie, dobrze przyprawione i soczyste.

Data wizyty: kwietniu 2016
Dziękujemy, coltazar
Bochnia, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 33
14 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Rodzinna kolacja z dziećmi :)”
Zrecenzowano: 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce w sercu Krakowa.
Rewelacyjne jedzenie plus miła i sympatyczna obsługa której nie przeszkadzała 4 dzieci :)
Rodzinnie polecam to miejsce!

Data wizyty: lutym 2017
1 Dziękujemy, robdzi
Liczba recenzji: 1
“Mógłbym tam spędzić cały dzień”
Zrecenzowano: 13 lutego 2017

Rewelacyjna atmosfera i wspaniała obsługa. Panie obsługujące były bardzo dyskretne i doskonale ze sobą współpracowały, uzupełniając się. Co ważne Panie świetnie znały angielski, co w tym miejscu było niezwykle istotne z uwagi na mozaikę narodowościową w postaci obecnych w restauracji klientów. Jedzenie było przepyszne, doskonałe mule z sosem winnym, w punkt wysmażony stek z tuńczyka i idealnie doprawione czarne spaghetti z krewetkami. Również desery robią piorunujące wrażenie. Szczególnie polecam gruszkę z migdałami. Warto zasięgnąć rady w kwestii doboru wina, Panie z całą pewnością wybiorą bukiet dopasowany do potraw. Trzeba też wspomnieć o obecności szefa, który ma wspaniały dar zjednywania sobie klientów! Aqua e Vino to pozycja obowiązkowa!

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Maciek D

Aqua e Vino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Aqua e Vino? Podziel się wrażeniami!