“Średnio. Pod każdym wzgledem”
Bobby Burger — recenzja

Bobby Burger
Zamów online
Nr 76 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)

Planowałem, szykowałem się, odkładałem, w końcu spróbowałem. Burger wegetariański, a jeśli mogę zaufać obsłudze, to nawet wegański (rzecz jasna, bez serów ale za sos nie ręczyli...). Niewielki, skromna ilość dodatków, kotlet zupełnie bez wyrazu (prasowany, niedoprawiony)... Bułka (pełnoziarnista) miękka, minimalnie chrupiąca. Taka, którą można pochłonąć 4 gryzami... Wszystko jest oczywiście kwestią gustu, ale ja nie wrócę. W tej cenie można zjeść znacznie smaczniej, bądź ciekawiej.

Dziękujemy, reckeen

Zrecenzowano 4 września 2019

Spory wybór burgerów, świeże składniki, smaczne miejsce w przystępnej cenie. Zamawiałam na wynos w lokalu w ciągu 10-15 minut miałam gotowe zamówienie. Obsługa ok.

Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Moje zamówienie zostało anulowane, pieniądze pobrane z konta. Lokal nie odbiera telefonów, dopiero w momencie zmiany numeru udało mi się dodzwonić. Pani poinformowała mnie że ma zamówienia za 400zł i moje zamówienie moze być dostarczone dopiero o 15:00 ( zamówiłem o 12:30 ). Pani przy telefonie arogancka. Pieniądze zamrożone, wrócą do mnie po 2 dniach. Generalnie BARDZO SZKODA na nich czasu i nerwów.

Dziękujemy, 429micha_t
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

burger dobry, jednak jadłam lepsze w podobnej cenie, wystrój średni, podanie dania troszkę niechlujne

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, olka1509
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bobby Burger to miejsce dla kogoś kto chce zjeść dobrego burgera w przystępnej cenie i w miarę szybko,natomiast obsługa lokalu nie jest najlepsza.
Więcej zaangażowania, mniej rozmów przy barze i będzie lepiej :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 291klaudiaz

Bobby Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bobby Burger? Podziel się wrażeniami!