Kraków

“świeże składniki”
Bobby Burger — recenzja

Bobby Burger
Zamów online
Nr 75 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 4 września 2019

Spory wybór burgerów, świeże składniki, smaczne miejsce w przystępnej cenie. Zamawiałam na wynos w lokalu w ciągu 10-15 minut miałam gotowe zamówienie. Obsługa ok.

Dziękujemy, lilenci

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Moje zamówienie zostało anulowane, pieniądze pobrane z konta. Lokal nie odbiera telefonów, dopiero w momencie zmiany numeru udało mi się dodzwonić. Pani poinformowała mnie że ma zamówienia za 400zł i moje zamówienie moze być dostarczone dopiero o 15:00 ( zamówiłem o 12:30 ). Pani przy telefonie arogancka. Pieniądze zamrożone, wrócą do mnie po 2 dniach. Generalnie BARDZO SZKODA na nich czasu i nerwów.

Dziękujemy, 429micha_t
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

burger dobry, jednak jadłam lepsze w podobnej cenie, wystrój średni, podanie dania troszkę niechlujne

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, olka1509
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bobby Burger to miejsce dla kogoś kto chce zjeść dobrego burgera w przystępnej cenie i w miarę szybko,natomiast obsługa lokalu nie jest najlepsza.
Więcej zaangażowania, mniej rozmów przy barze i będzie lepiej :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 291klaudiaz
Zrecenzowano 5 maja 2018

Bobby Burger na Pawiej znajduje się prawie naprzeciw wyjścia z Galerii Krakowskiej a więc i dworca Kraków Główny, więc lokalizacja jest tutaj atutem. Sam lokal jest niezbyt duży, wystrój prosty ale niczego zarzucić nie można. Jeśli chodzi o burgery to zdecydowanie wyższa liga niż popularne amerykańskie sieci, poziom cen także. Można się pokusić o stwierdzenie że jest coś pośredniego między McD a Hard Rock. Wielkość faktycznie nie poraża, ale najeść się spokojnie można. Walory smakowe jak najbardziej OK.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, robson71andy

Bobby Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bobby Burger? Podziel się wrażeniami!