Kraków

“Świetna restauracja”
La Grande Mamma — recenzja

La Grande Mamma
Nr 102 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobra pizza, wyśmienita lokalizacja. Obsługa również na 5, zwłaszcza Pan Adam :)
Polecam serdecznie

Dziękujemy, zancix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata Ś, Manager, La Grande MammaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Serdecznie dziękujemy za miłe i ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem. Miło nam będzie gościć Panśtwa ponownie. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie było pyszne, ciepła atmosfera, czysto i szybko podane jedzenie. Przemiła obsługa, a w szczególności Pan Adam :)

Dziękujemy, Agata87327

Szanowni Państwo, jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie pieknej opinii! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 8 września 2019

Dziekujemy za miłą obsługę, a w szczególności Panu Adamowi. Jedzenie pyszne :) Miły klimat, przyjemnie, jedzenie szybko podane.

Dziękujemy, Natalia M

We are glad that you enjoyed your experience at our restaurant. It is very encouraging to get such positive and supportive feedback from our Guest.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, przepyszna zupa pomidorowa. Pizza spokojnie dla 2 osób. Obsługa na wysokim poziomie. Z zewnatrz lokal niepozorny, ale jest i smacznie i pięknie dla oka. Polecam!

Dziękujemy, Monika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata Ś, Manager, La Grande MammaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani, jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie opinii! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tragedia, przyszliśmy o godzinie 22, zaczepiliśmy dwie kelnerki, obie udawały że gdzieś im się spieszy i że nie rozumieją, że chcemy usiąść i coś zamówić w ich restauracji, pospiesznie nas wymijając i gdzieś biegnąc. Dawno nie poczuliśmy się tak źle.

1  Dziękujemy, connormQ9361JJ

Szanowni Państwo,
Bardzo przepraszamy za nieprofesjonalne zachowanie kelnerek. Dzięki takim Gościom, jak Pańswto, jesteśmy w stanie cały czas udoskonalać nasz serwis. Zapewniamy, iż wprowadziliśmy odpowiednie działania, mające na celu wyelimonowanie takich sytuacji. Pragniemy jednak zaprosić Państwa ponownie do naszej restauracji, aby mieli Państwo okazję spróbować naszej kuchni.

La Grande Mamma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w La Grande Mamma? Podziel się wrażeniami!