“Super obsługa”
La Grande Mamma — recenzja

La Grande Mamma
Nr 105 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie było pyszne, ciepła atmosfera, czysto i szybko podane jedzenie. Przemiła obsługa, a w szczególności Pan Adam :)

Dziękujemy, Agata87327
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata Ś, Manager, La Grande MammaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo, jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie pieknej opinii! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 8 września 2019

Dziekujemy za miłą obsługę, a w szczególności Panu Adamowi. Jedzenie pyszne :) Miły klimat, przyjemnie, jedzenie szybko podane.

Dziękujemy, Natalia M

We are glad that you enjoyed your experience at our restaurant. It is very encouraging to get such positive and supportive feedback from our Guest.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, przepyszna zupa pomidorowa. Pizza spokojnie dla 2 osób. Obsługa na wysokim poziomie. Z zewnatrz lokal niepozorny, ale jest i smacznie i pięknie dla oka. Polecam!

Dziękujemy, Monika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata Ś, Manager, La Grande MammaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani, jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie opinii! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tragedia, przyszliśmy o godzinie 22, zaczepiliśmy dwie kelnerki, obie udawały że gdzieś im się spieszy i że nie rozumieją, że chcemy usiąść i coś zamówić w ich restauracji, pospiesznie nas wymijając i gdzieś biegnąc. Dawno nie poczuliśmy się tak źle.

1  Dziękujemy, connormQ9361JJ

Szanowni Państwo,
Bardzo przepraszamy za nieprofesjonalne zachowanie kelnerek. Dzięki takim Gościom, jak Pańswto, jesteśmy w stanie cały czas udoskonalać nasz serwis. Zapewniamy, iż wprowadziliśmy odpowiednie działania, mające na celu wyelimonowanie takich sytuacji. Pragniemy jednak zaprosić Państwa ponownie do naszej restauracji, aby mieli Państwo okazję spróbować naszej kuchni.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Odwiedziłam La Grande Mamma po raz drugi. Nie zawiodłam się. Mimo że miejsce jest oblegane i obsługa ma się kim zajmować, to czułam się wyjątkowo. Moim stolikiem zajmował się kelner Adam i był żywo zainteresowany, czy wszystko jest w porządku i mi pasuje. Dzięki wielkie! Zapamiętam nie tylko dobre jedzenie :)

Dziękujemy, karolinablaszkiewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata Ś, Manager, La Grande MammaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

La Grande Mamma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w La Grande Mamma? Podziel się wrażeniami!