“To nie to samo”
Cyrano de Bergerac — recenzja

Cyrano de Bergerac
Nr 27 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza francuska restauracja w Krakowie przed blisko dwudziestu laty, gdy byłam tam po raz pierwszy, rozpalała wyobraźnię. Jadłam wtedy doskonale przyrządzone ślimaki. Ale „nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”, więc i w Cirano wiele się zmieniło. Na niekorzyść, niestety. Może to rezultat wyścigu konkurencji i rosnących oczekiwań klientów? Z dawnych wspomnień pozostał dobry wystrój, kuchnia już nie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TomaszGw, Manager, Cyrano de BergeracOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za opinię oraz podzielenie się swoimi uwagami.
Niektóre produkty oraz sposób ich przyrządzenia znacznie się zmienił, może to spowodowało negatywny odbiór przez Panią naszej kuchni.
Wielu naszych Gości z przyjemnością powraca do Cyrano aby móc cieszyć się klimatem miejsca, kuchnią oraz poziomem obsługi więc spokojnie można do nas wejść "drugi raz"- Serdecznie Zapraszamy.

Zrecenzowano 18 marca 2019

Trafiliśmy tutaj przypadkiem i udało się nam mimo późnej godziny 20:00 jak na piątek.
Wnętrze bardzo ciekawe, Norwegia nie oferuje tak pięknych miejsc. Jedzenie super, polędwica w cieście francuskim obłędna, dziczyzna- ciężko opisać to w słowach. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam i na pewno wrócimy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, marcinjastrzab
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Absolutnie extraklasa restauracji w Krakowie. Ponad 20 lat na rynku i ciagle najwyższa jakość potraw i obsługi. Wspaniała atmosfera, świetny wystrój , z dała od głośnego tłumu na Rynku.
Obiad na 4 osoby, każda zamówiła coś innego , i oceny były identyczne. Gorąco polecam miejscowym jak i szukających czegoś wyjątkowego turystom.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, wojciechp39
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam na kolacje we dwoje dobry wybór win i deserów. Ceny umiarkowane. Miła obsługa. Polecam zupy i sałaty.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Rafi T
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych krakowskich restauracji. Serwowane dania spełniły nasze wymagania zarówno w aspekcie wizualnym jak i (co ważniejsze) smakowym. Obsługa na najwyższym poziomie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że są w Krakowie miejsca, które trzymają naprawdę wysoki poziom. Cudowne jedzenie i piękne wnętrze sprawiają, że Cyrano zadowoli nawet tych bardzo wymagających.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Malena2805

Cyrano de Bergerac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cyrano de Bergerac? Podziel się wrażeniami!