“Wykwintny obiad”
Cyrano de Bergerac — recenzja

Cyrano de Bergerac
Nr 16 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska, Polska
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“Wykwintny obiad”
Zrecenzowano: 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na rodzinny( z rodzicami) , nietuzinkowy obiad. Piękne wnętrze pozwala przenieść sie w inny czas, spokój działa relaksująco i pozwala na rozmowę , smaczne i piękne podane jedzenie ,przemiła , troskliwa obsługa- niezapomniane popołudnie. Polecamy serdecznie..

Data wizyty: marcu 2017

25 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Super restauracja”
Zrecenzowano: 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu na spotkaniu biznesowym z klientem. Już na samym początku miejsce robi niesamowite wrażenie lokalizacją w podziemiach budynku oraz ciekawym wystrojem. Obsługa na najwyższym poziomie. Menu bardzo ciekawie skomponowane. Dania bardzo dobre, ładnie podane, porcje nie są olbrzymie, ale wystarczające. Ceny bardzo wysokie, ale trzeba przyznać że akceptowalne w zamian za bardzo wysoki poziom lokalu. Polecam.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Luki8
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 28
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Smacznie”
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Restauracja fantastyczne, obsługa jedzenie pierwsza klasa, o to chodzi.
Nie ma się do czego przyczepić.
Najlepsza dziczyzna jaką jadłem do tej pory.
Tak trzymać !!!

18 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Jestem na TAK”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

W restauracji panuje bardzo miły, nienachalny klimat. Serwowane dania są na najwyższym poziomie - niewielkie porcje dań, ale ich smak to fantastyczne doświadczenie. Kelnerzy to osoby w pełni wykwalifikowane w swoim fachu - w Krakowie jeszcze nie spotkałem lepszych. Na podsumowanie dodam, że restauracja jest rekomendowana przez Michelina i to już od kilku lat, a to chyba mówi samo za siebie.

• Data wizyty: lutym 2017
2 Dziękujemy, qbsonik
Liczba recenzji: 1
“Perfekcyjnie ”
Zrecenzowano: 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zaczynajac już od samego miejsca w którym z znajduje się restauracja poprzez wystrój i klimat, które są nienaganne wręcz idealne. Obsługa bardzo miła i perfekcyjna w każdym detalu. Jedzenie 11/10- Perliczka na calvadosie cudowna, a połączenie kaczki z sosem marchwiowym skradło nasze serca. Dodatkowo w oczekiwaniu na danie otrzymaliśmy poczęstunek w formie bardzo dobrego tataru z octem balsamicznym!
Jesteśmy oboje zachwyceni z pewnością wrócimy i będziemy polecać znajomym ;)

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Paweł S

Cyrano de Bergerac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cyrano de Bergerac? Podziel się wrażeniami!