“Zdrowo i Smacznie!”
Frankie's — recenzja

Frankie's
Nr 648 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Zdrowa

Jako osoba odżywiajaca się na codzień zdrowo i będac aktywnym, jest to idealne miejsce "na mieście" by móc zjeść tak jak w domu. Pyszne soki, sałatki zawsze ze świeżych produktów wysokiej jakości oraz fenomenalne bowle!!! mniaaaaam <3

Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Dorota K

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne owocowe soki i naprawdę świeżo robione. Pyszna kawa iced coffee z masłem orzechowym mniam polecam!

Dziękujemy, onlyadusia
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety, we Frankie’s w Krakowie dzieje się coraz gorzej. Odkąd zaczęli pracować w ramach sieci dostaw pyszne.pl, to czas oczekiwania wydłużył się niemiłosiernie. W lokalu jest brudno: brudne toalety, brudny (i pusty) podajnik na mydło, brudny stół. Sympatyczna skądinąd obsługa zachowuje się hałaśliwie, głośno komentując i wymieniając uwagi.
Tylko menu zostało na starym, dobrym poziomie. Na plus zaliczyć trzeba, że kiedy nie ma jakiegoś składnika czy dania, miłe dziewczyny za ladą kreatywnie proponują zamienniki.
Niestety, stan czystości w lokalu odbiera przyjemność z jedzenia....

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jolantab690
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Stefanogiacon, Direttore generale, Frankie'sOdpowiedź udzielona 7 lutego 2019

Good morning Jolanta,

Thanks for sharing with us your experience.

We are sorry to hear that your experience was not as you expected. We are constantly trying to improve the quality and the service in frankie's to deliver the highest standards for you and all our loyal customers. We take note of this and we hope to see you soon next time. Please do not forget to always share with us your experience.

Have a good day,

Stefano Giacon

Zrecenzowano 7 marca 2018

Ostatnio odwiedziłam Frankie's w celu wypróbowania ich soków, zdecydowanie się nie zawiodłam, były bardzo dobre. Miła obsługa, ładny i przytulny lokal, przyjemna atmosfera. Gorąco polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Aleksandra Z
Zrecenzowano 20 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wracam do tego miejsca z przyjemnością.
Świeżo, smacznie, syto.
Spore porcje, fajna promocja łącząca sałatkę/kanapkę z sokiem/szejkiem

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Kropa321

Frankie's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Frankie's? Podziel się wrażeniami!