“Kolejna niezapomniana wizyta w Destino”
Destino — recenzja

Destino
Nr 42 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Kolejna niezapomniana wizyta w Destino”
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja, do której chce się wracać! Przepyszne dania, świetna obsługa (przesympatyczny właściciel), bardzo ładny i przytulny wystrój, a jednocześnie w restauracji jest bardzo dużo przestrzeni. Stale rozwijająca się karta dań (nowe tagliatelle jest wyśmienite), doskonałe przystawki, świetne wina. Krótko mówiąc rewelacja. Dla dzieci przygotowane menu z pyszną zupą pomidorową na czele :) gorąco polecam.

Data wizyty: kwietniu 2017

23 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Przyjemnie ”
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, ciepła atmosfera. Obsługa miła, służy pomocą przy wyborze dań. Ceny odpowiednie. Karta menu bogata. Sałatka z kurczakiem bardzo dobra - świeża i lekka. Jeśli chodzi o napoje polecam domową herbatę mrożoną. Jako starter podana tapenada z domowym pieczywem, również bardzo przyjemna w smaku. Specjalnością restauracji jest Paella, która zdaniem mojego taty jest IDEALNA.

Data wizyty: kwietniu 2017
1 Dziękujemy, Joanna N
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“za długo ... ”
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

jesteśmy z dziecmi, czekamy 1,5 h, bo jest piatek .... porażka. Nigdy więcej ... Restauracja totalnie nieprzygotowana na więcej niż 3ech klientow. Nie polecamy.

Data wizyty: marcu 2017
1 Dziękujemy, Krzysztof S
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
“Tragedia ...”
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest OK , obsługa miła ale czas oczekiwania na jedziecie jest absolutnie dyskwalifikujący ... Przyszliśmy w piątkowy wieczór , głodni ... czekaliśmy na dania ponad półtorej godziny ...Kuchnia totalnie nie ogarnia ilosci gości .. Najbardziej żal mi było naszej Pani kelnerki .. Ona musiała wziąć na siebie nasze niezadowolenie ... Szkoda ...

Data wizyty: marcu 2017
1 Dziękujemy, skrzynska
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Najlepsze miejsce z śródziemnomorskim charakterem w Krakowie”
Zrecenzowano: 1 marca 2017

Wspaniałe Carpaccio, mule (często już od środy wieczorem), wyborna polędwica wołowa, pyszne ryby i zupa śródziemnomorska. Zawsze świeżo i smacznie. Duży wybór win - znakomite Chianti. Tarta Tartin z lodami waniliowymi wprost oszałamiająca (tylko tu jem desery). Moje miejsce uniwersalne - na randkę (z żoną), spotkanie z przyjaciółmi lub z kolegami z pracy - zdecydowanie z charakterem. Dobra muzyka, ładne wnętrze, dbałość o detale. Kelnerzy naturalni, uprzejmi, widać, że lubią swoją pracę, poza nią mają zainteresowania i pasje. Ceny przystępne, biorąc pod uwagę ścisłe centrum i najwyższą jakość jedzenia. Z pełnym przekonaniem polecam!

• Data wizyty: marcu 2017
3 Dziękujemy, Piotr R

Destino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Destino? Podziel się wrażeniami!