“Idealny hummus”
Hummus Amamamusi — recenzja

Hummus Amamamusi
Nr 61 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Robimy hummus, codziennie, w naszej hummusiji, w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 3 na Kazimierzu, która jest kuchnią i jadalnią jednocześnie. Hummusija to mały bar, w którym można zjeść hummus na miejscu i napić się wina, lub kupić je na wynos. Na miejscu możesz zjeść kilkanaście rodzajów hummusu podanych ze świeżymi ziołami, chlebem i warzywami. Hummus robimy na bierząco odpowiednio do zapotrzebowania, każdą porcję przygotowujemy specjalnie dla ciebie, co trwa kilka minut, aby nie czekać możesz wcześniej zamówić i po niego przyjechać, lub przywiezie ci go kurier rowerowy. Zadzwoń lub napisz do nas.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz pierwszy jadłam hummus tak smaczny, idealna konsystencja, nie rozwarstwiła się. Danie zjedzone tak szybko, ze nie zdążyłam zrobić zdjęć. Polecam, tu jest smacznie.

Dziękujemy, 287az

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dość przyjemne, ale bardzo małe miejsce ukryte trochę na uboczu Kazimierza. Na pewno można liczyć na bardzo smaczny hummus i na dobre śniadanie - zarówno w wersji wegańskiej, jak i wegetariańskiej.

Dziękujemy, PafeuB
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Klimatyczny lokal z wieloma ciekawymi wegetariańskimię propozycjami. Na pewno warto odwiedzićwiczenia to miejsce.

Dziękujemy, WosStanislaw
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Malutki lokal z idealnym humnusem i pysznymi śniadaniami. Jajecznica z cieciorki, szakszuka, oliwki, pikle- wszytsko super. Kawa, herbata i kakao- genialne w swej prostocie. Obsługa miła. Można kupić hummus na wynos. Naprawdę warto.

Dziękujemy, Roble_Platino
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce z bardzo dobrymi i aromatycznymi śniadaniami.Plus dla przemiłej i usmiechniętej pani Oli z obsługi.Napewno wrócę aby spróbować kolejnych propozycji z karty.Pozdrawiam

Dziękujemy, 82jacek2019

Hummus Amamamusi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hummus Amamamusi? Podziel się wrażeniami!