“Piękny ogród w centrum miasta.”
Tao Thai & Sushi — recenzja

Tao Thai & Sushi
Zamów online
Nr 407 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Sushi
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

No dobrze... znaliśmy, lubiliśmy, dawno nie byliśmy. I nie rozumiemy dlaczego.
Piękny ogród. Chłodek mimo upału.
Pyszny drink na bazie prosecco i czegoś kwaśnego. Nie mogę znaleźć w menu online. Świetna domowa mrożona herbata.
Przystawki. Sałatka z mango z krewetkami równie dobra jak w #wietnam i #Taj. Genialne springrolls z kaczką.
Dania główne równie pyszne. Wieprzowina w sosie sojowym. Martin mówi że pyszna. Zwłaszcza jak dodał sobie 10 kawałków chilli z moich megaostrych przepysznych krewetek. Porcje bardzo duże. Generalnie jedzenie 9.5/10
Obsługa kapitalna. 10/10

Wrócimy niedługo

Dziękujemy, KiciaZaleska

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Polecam goraco to miejsce, cudowne smaki, ktore na dlugo pozostaja w pamieci. Wybitne desery polecam goraco panna cotta oraz tort czekoladowy. Miejsce klimatyczne, zielone w ktorym chce sie zostac dluzej...

Dziękujemy, Patrycja E
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam jest tam bardzo dobre sushi przepiękny ogród i przemiła obsługa moja ulubiona rolka to maki z pieczony łososiem

Dziękujemy, Flyer52471684251
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Warto zaglądnąć. Tak uważam i nie jestem chyba osamotniona w tej opinii. W pierwszej kolejności dla wystroju i designu, totalnie mój klimat! Po drugie dla sushi oczywiście, bo jest naprawdę smaczne i świeże! Obsługa całkiem przyjemna muszę przyznać. Ceny dość wysokie ale chyba za jakość trzeba zapłacić.

Dziękujemy, jlkstanko
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w tym miejscu budzi we mnie bardzo mieszane uczucia... Zupa Tom Kha naprawdę dobra. Natomiast już żółte curry jak na mój gust pozostawia wiele do życzenia - żółta papką o konsystencji kremu, kurczak w panierce (??!??) która nasiąknięta była curry przez co sprawiała wrażenie obślizgłego czegoś... nie polecam! A uwielbiam tajska kuchnie i jadłem w bardzo wielu miejscach - temu curry mówię zdecydowanie nie. Smażone „pierożki” z kurczakiem - kompletnie bez szału, brak jakichkolwiek odczuć odnośnie tego dania. Mrożona herbata - naprawdę piłem lepsze... Lemoniada - ok. Są miejsca do których wracam bo wiem ze dobrze zjem, to miejsce nie zachęca mnie do powrotu. Plus za wystrój, ogródek jest naprawdę fajny, obsługa tez na plus. Podsumowując - jeśli masz ochotę na tajskie jedzenie, są w Krk miejsca w których zjesz lepiej.

Dziękujemy, Kamiliano86

Tao Thai & Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tao Thai & Sushi? Podziel się wrażeniami!