“Nowocześnie, schludnie i wygodnie!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Metropolis Design Hotel
Miejsce nr 37 wśród 260 hoteli w Krakowie
Killarney, Irlandia
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 9
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Nowocześnie, schludnie i wygodnie!”
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest rewelacyjny! Bardzo blisko głównych atrakcji Krakowa. Pokój duży, czysty, łóżko bardzo wygodne. Przemiła obsługa. Darmowe wifi. Wygodne rattanowe fotele w ogródku. Śniadanie smaczne. Cena również przystępna. Ciężko znaleźć jakiekolwiek minusy. Na pewno polecił bym rodzinie i znajomym ;)

Pobyt: kwietniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, don_pablito999
Napisz recenzję

495 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Krakow
Zrecenzowano: 4 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Zatrzymałam się tu na kilka dni. W mojej opinii to bardzo przytulne, przyjane miejsce. Wystrój nowoczesny i bardzo gustowny, na uwagę zasługuje kolorystyka ale również zjawiskowe doskonale oświetlenie. Obsługa hotelowa na wysokim poziomie. Kuchnia smaczna. Polecam.

Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Beata P
Katowice, Polska
Zrecenzowano: 28 lutego 2017

Elegancki, świetnie wyposażony pokój. Wysoki standard. Nowoczesny piękny design. Miła i kompetentna obsługa. Doskonała lokalizacja. Wszystko super !!!
Można polecać. Gratulacje dla właścicieli i obsługi !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Jasny przestronny pokój narożny.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lutym 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, anastazjakurnik
Zrecenzowano: 26 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Komfortowy hotel , bardzo miła i pomocna obsługa , minusami jest bardzo mały parking -przez to drogi oraz skromna restauracja . Bardzo smaczne śniadania .W pobliżu można parkować na prywatnych parkingach podziemnych

Pobyt: lutym 2017, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Beata B
Mysłowice, Polska
Zrecenzowano: 14 stycznia 2017

Minusem był bardzo malutki pokój,przeciekająca kabina prysznicowa,śniadania z których mielismy okazje korzystać dwa razy dość "ubogie'' jak na cene,jestem weganką więc do wyboru miałam tak naprawde tylko pomidory,ogórek i owoce 3 rodzaje,do tego jak na hotel tej klasy zadziwił mnie fakt,że serwują Państwo jajka 3 (ja nie jem,ale moja rodzina owszem). Przywiązujemy dużą wagę do odżywiania stąd moje zastrzeżenia! Jednego dnia,mimo iż byliśmy w pokoju i nie wywieśiliśmy informacji o posprzątanie pokoju,weszła Pani z obsługi,bez pukania i zastała mojego partnera w samej bieliżnie hmm Niestety na koniec naszego pobytu uwieńczeniem był rachunek za parking! Przy zameldowaniu do hotelu poinformowano nas iż koszt doby parkingu hotelowego to 100zł więc powiedzieliśmy,że nie chcemy korzystać z płatnej opcji,miły Pan poinformował nas,że w takim razie musimy cofnąć auto troche dalej...i tak też zrobiliśmy i w naszym rozumowaniu była to opcja nieodpłatna bo logicznie podchodząc do tematu to przecież zaznaczyliśmy iż nie interesuje nas tak drogi parking! Niestety opuszczając hotel otrzymaliśmy rachunek na kwotę 600zł,czyli 6 dni...nie chcieliśmy parkingu za 100zł za dobę i dostaliśmy miejsce 100zł za dobę to faktycznie zupełnie inna opcja! Do przemyśleń bo ewidentnie zawiodła komunikacja,szkoda tylko,że ze szkodą dla nas. Fajną opcją jest pobyt ze zwierzakami,pokoje w miare czyste,obsługa bardzo sympatyczna i pomocna...niestety mimo miłych spomnień w Państwa hotelu niesmak pozostawiła sytuacja na zakończenie naszego pobytu i z tego powodu niestety nie polecam i nie wróce! Pozdrawiam serdecznie

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, AntekArek
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Novotel Krakow Centrum
Nr 42 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 713
Stare Miasto
Hotel Kossak
Hotel Kossak
Nr 22 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 437
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 491
PURO Kraków Stare Miasto
PURO Kraków Stare Miasto
Nr 31 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 493
Kleparz
Vienna House Andel's Cracow
Vienna House Andel's Cracow
Nr 25 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 791
Stare Miasto
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 314
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Metropolis Design Hotel? Podziel się wrażeniami!

Metropolis Design Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Metropolis Design Hotel
Adres: ul. Wygoda 8, Kraków 31-106, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 37 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 207 zł–636 zł
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Metropolis Design Hotel 3.5*
Liczba pokoi: 60
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, TripOnline SA, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Metropolis Design Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?