“Najlepsze włoskie jedzenie !!!”
Bianca — recenzja

Bianca
Nr 44 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Pierwszy raz w Biance byłam rok temu , i dopiero niedawno przypomniałam sobie znowu o tej restauracji , wybrałam się tam na moja urodzinowa kolacje ze znajomymi i powiem szczerze , ze chyba lepiej Zjeść nie mogłam ! Klimat i wystrój tego miejsca tak przyciąga i jeszcze hejnał Mariacki który słychać co godzinę . Serwis tak samo fantastyczny ! Dziękuje bardzo za wszystko ! Restauracja na najlepszym poziomie !

Dziękujemy, Jolanta W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bianca_Ristorante, Manager, BiancaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło słyszeć takie słowa, zapraszamy do częstszych wizyt :)

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie podane gorące, szybko i mega smaczne. Obsługa miła i przyjemna atmosfera. Wrócimy tam ponownie

Dziękujemy, piotrbG9567ES
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bianca_Ristorante, Manager, BiancaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż docenili Państwo naszą kuchnię. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przesympatyczna a dodatkowo bardzo profesjonalna obsługa, można celebrować specjalne okazje w tym miejscu. Urodziny koleżanki - wyjątkowe smaki, foundant czekoladowy (niespodzianka ze świeczką) na sam początek podany bez problemu i zbędnych zalatwień. Nigdy w życiu nie jadłam tak pysznych krewetek, były tak miękkie i delikatne + obłędny sos zjedzony do ostatniej kropelki. W naszych dniach od piersi z kaczki po sałatkę z kaczką i kozim serem nie było do czego się przyczepić. Na pewno wrócę a co najważniejsze miło w końcu zjeść coś klasycznego a tak oblędnego w smaku!

POLECAM

Dziękujemy, Alexandra6516
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bianca_Ristorante, Manager, BiancaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za miłe i ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem. Miło nam będzie gościć Panią ponownie.
Pozdrawiam :)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny miałam okazje skosztować dań w tej restauracji podczas kolacji ze znajomymi. Szef kuchni stanął na wysokości zadania i risotto z pasta truflowa było wybitne. Idealnie kremowe, tak jak lubię.

Dziękujemy, folle-wine
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bianca_Ristorante, Kierownik, BiancaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujmy bardzo za tak miłą opinie.
Cieszymy się, że nasza restauracja sprostała Pani oczekiwaniom.
Zapraszamy serdecznie.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Przypadkiem odwiedziliśmy restauracje podczas spaceru. To był dobry wybór Świetna obsługa i pyszne dania. Gorąco polecam.

Dziękujemy, MonikaL1340
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bianca_Ristorante, Kierownik, BiancaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Cieszymy się, iż zarówno serwis jak i potrawy spełniły Pańskie oczekiwania. Zapraszamy serdecznie.

Bianca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bianca? Podziel się wrażeniami!