“Bardzo słabo”
Bianca — recenzja

Bianca
Nr 11 wśród 1 601 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Dania poprawne natomiast nie zachęcają do ponownej wizyty w restauracji. Porcje bardzo niewielkie, co tym bardziej dziwi, ponieważ makaron jest chyba najtańszym produktem (zamówiliśmy pierożki z dzika i makaron rurki z borowikami - na talerzu były 4 sztuki przykryte sporą ilością sałaty) . Zaskakujące jest to tym bardziej, że w sąsiednich restauracjach z tego koncernu wygląda to dużo lepiej. Niestety wnętrze również nie zachwyca - zimne, białe. Nic nie przykuwa wzroku. Inne restauracje koncernu (la grande mamma, boscaiola, mamamia) wypadają o niebo lepiej.

Dziękujemy, Marta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Kierownik ds. PR, BiancaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2017

Szanowna Pani Marto,

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i umieszczenie opinii. Opinie naszych gości są dla nas bardzo ważne, gdyż wskazują obszary działalności, które wymagają udoskonalenia. Przykro nam, że zamówione dania nie były zgodne z naszymi standardami i Pani oczekiwaniami. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ciągle doskonalić naszą kuchnię.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Kalata-Janik

Napisz recenzję
Bianca — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rzadko kiedy udaje mi się wzruszyć smakiem potraw- kucharzowi z restauracji Bianca to się udało canelloni z borowikami i czekoladowy torcik z płynną czekoladą i mascarpone urzekły mnie do tego stopnia , że następnego dnia postanowiłam wrócić i znów zaskoczenie- chłodnik gruszka-pietruszka daje tej restauracji 100/100 i będę wracać jak tylko będę w Krakowie dziękuję za smak :-)

Dziękujemy, Aleksandra F
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Gorąco polecam to miejsce szczególnie ze względu na desery. Koło takiego tiramisu nie można przejść obojętnie.
Obsługa bardzo przyjazna, pomocna i sprawna - czas oczekiwania nie jest wydłużony nawet, gdy przychodzi się większą grupą.

Dziękujemy, samanthaaroundth2017
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Poczułem się jak we Włoszech. I chyba to jedno zdanie oddaje moją rekomendację. Dziękuję. Słowa uznania dla Head Chefa i front on the house staff! Well done Guy's.

Dziękujemy, Pavel B
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce! Pyszne jedzenie! Makarony, ravioli, tatar-godne polecenia. Czekadełko-chlebek własnego wypieku, oliwa, oliwki rewelacyjne! Obsługa na wysokim poziomie, przemiła i profesjonalna. Wystrój w neutralnych barwach, przyjemnie tam być!

Dziękujemy, nieola

Bianca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bianca? Podziel się wrażeniami!